Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a nyulatok kedvenc kajája?

Mi a nyulatok kedvenc kajája?

Figyelt kérdés
és/vagy kedvenc játéka vagy/és valami olyan dolog amit nagyon szeret csinálni, esetleg olyan dolog ami nem hétköznapi jelenség, és szokták csinálni. kb ilyenekre lennék kíváncsi! köszi :)
2011. aug. 3. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Az enyém kendvence a Vitakraft menü
2011. aug. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sziaa.(: az én nyuszim sok mindent megevett.. .. vettünk neki tápot..ilyet mindenképp adj neki.Szerette még a karalábé levelet a krumplihéjat répát ( vidd ki legelni is) és ami elég furcsa volt , hogy nem ette meg a káposztát..ugyebár "azt minden nyúl szereti" de az enyém nem..vigyázz ha kiviszed legelni akkor mindig legyél mellette mert egyszer csak gondol egyet és összevissza ugrándozik. ne tartsd egyedül mert szökni akar majd.. -.-.. nekem is szökött azért mert kaptam kettő nyuszikát és az egyik elszökött és nagyon magányos lett és mindig szökni próbált az óljábol.. de nagyon szerethető állatka és ha sokat vagy mellette szelíd is lesz! remélem segítettem!! (:
2011. aug. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
a milyénk a zöldségek meg a gabonafélék
2011. aug. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a táphoz zabot kell nekik adni külön?
2011. aug. 3. 10:41
 5/9 anonim ***** válasza:
A mi nyuszikáink Versele Laga tápot esznek és nagyon szeretik. Ezen kívül a banán, pitypanglevél, barack, alma, körte, répa a kedvencük. Kedvenc játékuk bármilyen karton, amit szét lehet csócsálni meg van nyúlalagútjuk. De szeretik az üldözős játékot is, amikor kergetjük őket, ők meg elrohannak, de mindig visszajönnek, hogy megint kergessük őket.
2011. aug. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha egy rajzfilm nyuszid van akkor répát! :D

(de csak azt)


Ha igazi valós nyuszid van akkor "ízlések és pofonok"


De az enyém kedvence az akác csak arra kell vigyázni hogy szedd le az összes tüskét és ne legyen rajta levéltetű! :D

2011. aug. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém él-hal a répáért és szénáért.(Meg a tápért is...:D) Olyan kis falánk, hogy mindent megeszik, este és reggel adok neki magvakat,de pár óra alatt felzabálja...Persze,ami nem kell neki azt kihajigálja és lehet utána takarítani.:D A kedvenc játéka, hogy engem "csicskáztat", ugyanis ha leülök mellé,akkor csak egy ideig foglalkozik velem, aztán visszamegy a helyére,de ha be akarom zárni akkor megint kijön...Ha éppen adok neki szénát akkorelveszi de aztán kijön és konkrétan belemászik a zacsiba, aztán miután kiélte magát rajtam gondosan lepisil, és visszamegy a helyére.: D De akkoris szeretem. ^^
2011. aug. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia ismét..második vagyok..na szóval..zabot.zabot.ha szeretnél adhatsz neki, de tápot adhatsz neki répával,karalábéval és olyanokkal amit persze megeszik,de nem lesz baja tőle.ne adj neki_: darát(ha nincs más és csak ez van egy keveset NAGYON KEVESET adhatsz neki)kukoricát és stb. mert ezektől felfújódik ha nagyobb mennyiséget eszik belőlük.
2011. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az én nyulam utálja a répát, nem eszi meg sőt le is pisili. Az alma a kedvence,azt mindig zabálja:) De érdekes,mert mindig csak úgy eszi meg ha le van pucolva. A szénát is szereti enni és belefeküdni.Mindig úgy megörül amikor sokat rakok neki elkezdi rendezgetni, hogy majd belefeküdjön.A cicánkkal akivel együtt nőttek fel nagyon jó barátságban vannak a cicánk még nyalja is a nyuszim:) Meg amikor kiengedem az udvarra... Először úgy szoktam,hogy csak felnyitom a ketrecét,hogy ugorjon ki.Van amikor kijön van amikor nem.Ha nem jön ki akkor kiveszem de nyitva hagyom a ketrecét,hogy ha akar akkor visszaugorjon.De amint kint van eszében nem jut visszamenni.Amikor vissza akarom raki akkor elszalad előlem, mert nem akarja hogy visszategyem.Ilyenkor elég nehéz elkapni:D Így szeretem őt!:)
2012. jan. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!