Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem tetszik neki az új táp....

Nem tetszik neki az új táp. Végül más választása nem lévén megeszi majd?

Figyelt kérdés
Nyuszim most másféle tápot kapott, mint eddig. Már egyszer váltottunk tápot, akkor nem volt semmi, ugyanúgy falta az újat, mint a régit. Most nem akartam váltani, de kaptam 2 doboz másmilyen tápot. Egyébként jó minőség, jobb, mint amit eddig evett. Ma kapott belőle először, megszagolta, és otthagyta. Ilyen még sose volt, olyan kis haspók :) Ha már nagyon éhes lesz, és nem lesz más választása, meg fogja enni azért? Vagy esélytelen?
2011. aug. 3. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem meg fogja enni egy idő után de lehet hogy nem örömmel és szerintem cseréltesd át a tápot ojanra amit szeret mert szerintem te is azt akarod hogy kedvenced jól érezze magát!
2011. aug. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem nem táppal volt ilyen,de ha nagyon éhes lesz biztosan megfogja enni, még ha nem is ízlik vagy nem tetszik neki, szóval szerintem is válts vissza a régire, de ha ez nem megoldható akkor menj másik boltba vagy rendelj neten! remélem segítettem!!(:
2011. aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Tegnap még nagyon nehézkesen eszegette meg, de ma is ugyanezt adtam neki, és most egyből benyomta az egészet. Szerintem csak hiszti volt :D
2011. aug. 4. 14:03
 4/4 Lin71 válasza:

Nem hiszem, hogy te megennéd azt, ami kevésbé tetszik.

Ha a régi jobban ízlik, akkor használd azt, vagy próbálj ki egy harmadikat. :)

2011. szept. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!