Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpenyuszi ha le akar...

A törpenyuszi ha le akar menni a lépcsőn akkor megsebezi magát? GYORS VÁLASZOKAT LÉCI!

Figyelt kérdés
vagy akkor el kell keríteni??(ninncs még nyulam csak kíváncsi lenék rá)
2011. aug. 3. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkor a lépcsó magassága, milyen széles, milyen eredek, milyen hosszú... mert ha csak 2 lépcsőfok, míg a teraszról lejut a betonra az nem baj.. de ha nekiindítod, h az emeletről a földszintre kerüljön, az már kockázatosab, mert ha véletlen legurul ott már nagy baj lehet belőle. Szóval nemminegy h mekkora lépcsőről van szó
2011. aug. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha még nincs nyulad miért kellenek gyors válaszok ???
2011. aug. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, ugyanezen gondolkoztam XD
2011. aug. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mert biztos siet megvenni a nyulat !!!
2011. aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

az utolso 3-nak ezt küldöm -.-

az elsőnek kösy és csigalépcső és a fokok között van rés..

2011. aug. 3. 12:31
 6/11 anonim ***** válasza:
Jó lenne elkeríteni, ha megoldható, mert balesetveszélyes, és a nyuszik a legnagyobb óvintézkedések ellenére is képesek bajba kerülni :)
2011. aug. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én nyuszim imád lépcsőzni! :) Felmegy.lejön....... és így tovább míg meg nem unja! :)
2011. aug. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Már bocs, de szerintem tök nagy baromság így kiírni a kérdést, én kapásból azt hittem, hogy valami baja lett a nyuszidnak a lépcsőzéstől...

Egyébként hosszú távon szerintem nincs jó hatással a gerincére.

2011. aug. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az enyém a "nagyobb" lépcsőn is lemegy : D A teraszról is igaz kicsit nehézkes neki mert nem az ő méretére van szabva, de nem szoktam hagyni lépcsőzni, nehogy leesen, megsérüljön. A csigalépcsőt el kéne keríteni!!! Amúgy meg azt nem értem, hogy miért kellettek gyors válaszok, ha még nem nyulad, úgyis válaszolnak a kérdésre!
2011. aug. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az első vagyok, tilos! kiesik a közökön, a csigalépcsőnél meg a nyúlnak nincs annyi esze h oda ugorjon ahol naygobb a deszka NEM NEM NEM!!!
2011. aug. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!