Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsög ehet kekszet?

A hörcsög ehet kekszet?

Figyelt kérdés
ha igen milyet???
2011. aug. 3. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Háztartási kekszet időnként szoktam neki adni. Ez fogkoptatás gyanánt is jó. Persze nem egy egészet csak egy kis darabot kb negyedét a kockának. Törpenyuszinak is adtam. De neki egy egészet és sokkal sűrűbben.
2011. aug. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én chipset is etettem vele :D

Szerencsére nem lett baja ! De tiszta édi volt :D

2011. aug. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát egy kis háztartási nem árthat neki de ne szokj rá mert nem biztos hogy jót tesz neki. nasinak inkább adj neki állatkereskedésekben kapható dropszokat vagy aszalt/szárított gyümölcsöet, esetleg valami gyógynövényt amit ehet.
2011. aug. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hörcsögök alapból elég érzékenyek a cukorbetegségre, szóval azt ne igazán adj neki. De natúr, lehetőleg teljes kiőrlésű kekszet adhatsz:) Ha kreatív vagy, sok-sok recept-nekik:D [link] Van, ami nem kifejezetten hörcsögnek van, de mind jó neki, amik itt vannak. sok sikert:)
2011. aug. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tündócica válasza:
Adhatsz, de igazán keveset, és maximum háztartási vagy natúr kekszet. De abból sem túl sokat, mert baja lehet tőle.
2011. aug. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!