Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszi erkélyre?

Törpenyuszi erkélyre?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz ötlet? Bent van a szobámban a törpenyuszim, de ha 3 naponta takarítom, akkor is nagyon büdi... Nagyon szeretem, nem szeretnék neki rosszat.

Mit gondoltok? Lehet az erkélyen tartani? Télen is?


2011. aug. 4. 14:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Télen, rossz időben erkélyen nem. De hogyan lehet büdös? Nálunk meg se érezni. Én naponta kitakarítom a nyuszi wc-jét, más nem lehet büdös..
2011. aug. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
télen kizárt az enyém igy döglött meg ha kicsit huzatosabb az idő vagy hideg egyböl be kell vinni.
2011. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
lehet amiatt büdi, hogy nincs ivartalanítva még.. de szerintem azért is van szaga, mert nem mindig a wc-be kakil és van hogy puhább egy picit és nem az a normális bogyós :s
2011. aug. 4. 14:43
 4/14 anonim ***** válasza:
Te kiköltöznél az erkélyre télre? Mert ha igen, mehet a nyúl is.
2011. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3 naponta nyáron????Nekünk két nyuszink van a lakásban,és egyáltalán nem büdös.Nyáron naponta takartom a wcjüket,télen meg 2 naponta.Takarítsd sűrűbben,nem az erkélyre kell száműzni a nyuszit!
2011. aug. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mivel eteted?
2011. aug. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem is törpenyuszim van és nem merném kirakni az erkélyre nyáron a meleg miatt,télen a hideg miatt lehet baja.Enyém sincs ivartalanítva , de nem büdös, mert rögtön összetakarítjuk ha ürít.
2011. aug. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha meg puha a nyuszi széklete,akkor rosszul van táplálva!Nézz utána hogy kell táplálni a nyuszikat,etesd úgy ahogy kell,és nem lesz puha a széklete.
2011. aug. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

[link]


Itt mindent megtalálsz az etetéssel kapcsolatban!

2011. aug. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Félreértések ne essenek... nem szeretném száműzni az erkélyre..

Nyuszitáppal etetem, minden nap friss szénát adok neki, zöldségeket stb.

akkor minden nap takarítani fogom. a széklete azért lágy picit, mert nagyon sokat iszik a meleg miatt

2011. aug. 4. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!