Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aranyhörcsög vagy törpehörcsög?

Aranyhörcsög vagy törpehörcsög?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudok dönteni. Esetleg tudnátok valami megbízható kisállat kereskedést, ahol nem betegek, nincs beltenyészet? Vagy tenyésztőt Miskolc környékén. Tudom, sok jó tenyésztő van, de sajnos majdnem mind pesti. ( Anya nem engedi, hogy olyan messzire menjek egy hörcsögért, pedig már egy csomót kinéztem.) :(
2011. aug. 6. 15:28
 1/10 anonim válasza:
Nekem törpehörcsögöm van. Nagyon szeretem, szerintem jobban, mint az aranyhörcsögök, de kinek mi tetszik jobbak. Kisebbek van, akinél ez szempont, van, akinél nem. Anyukám pl. nem szereti a nagyobb rágcsálókat... :)
2011. aug. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. aug. 6. 16:07
 3/10 A kérdező kommentje:
Várok még véleményeket!
2011. aug. 6. 16:07
 4/10 xmasxful válasza:

Nekem törpehörcsögöm van. :) Nagyon aranyos, szelíd nem harap. Mielőtt megvettem volt a boltban egy aranyhörcsög is, és ki volt írva hogy vigyázat harap.:D Őt akartam megvenni de aztán meggondoltam magam. Azért is törpehörit vettem mert

a terrárium nem akkora, hogy egy aranyhörcsögnek elég legyen.

2011. aug. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Volt már törpehörcsögöm is, de most aranyhörcsögöm van. Utóbbi nekem annyiból szimpatikusabb, hogy jobban meglehet őket fogni, mert nem annyira :) kicsik.
2011. aug. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Törpehörcsög szerintem aranyosabb! Kevesebbet is eszik ezáltal kevesebbet kakil=nem koszolódik olyan hamar a forgács! :)
2011. aug. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem aranyhörcsögöm van és nem harap:o) a törpehörim vad volt.
2011. aug. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A törpehörcsög szerintem sokkal aranyosabb.Nézd meg ezeket:


://www.youtube.com/watchv=2GUEt_D67k4&feature=player_embeddedem http://www.youtube.com/watchv=gJ2XhnyIQfo&feature=player_emb..

2011. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na mindegy ezek nem jönnek be bocsi
2011. nov. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2011. dec. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!