Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. S.! MI TÖRTÉNIK A...

S. O. S.! MI TÖRTÉNIK A NYUSZIMMAL? :' ( (

Figyelt kérdés
Kint hagytam a kertben és mire hazajöttem bevérzett, könnyes szemekkel találtam rá. Levegőt elég nehezen vesz. Fejét felfelé fordítja. Gyenge. Segítsen valaki!!! :'((
2011. aug. 6. 16:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%
Azért telefon csak van nálatok is, nem? Beírod szépen a google-be, hogy "állatorvosi ügyelet", és felhívod az egyik szimpatikusat, lehetőleg a legközelebbit, hátha ki is mennek hozzátok. De ha nem, akkor is többet tudnak segíteni, mint itt a mindenféle jöttment.
2011. aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%
Lehet egy macska bánt el vele... Hidd el, látatlanba senki nem fogja tudni neked megmondani, mit tegyél, hogy megmenthesd. Vagy állatorvost hívsz (akárhonnan, ügyelet, a legközelebbi állatorvost felhívod, állatbarát /jó esetben/ lévén segíteni fog), vagy várod a biztos halált. Egyébként meg kint hagyni egyedül a kertben.. gratulálok!
2011. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Elkerített, biztonságos helyen volt. Senki se hitte hogy bántódása esik... Egyébként hívtam az állatorvost. Az aggodalom irányított, hogy ide írtam (meg is bántam). Köszönöm a normális válaszokat!
2011. aug. 7. 16:17
 14/16 anonim ***** válasza:
12%

Miért hagytad kint a kertbe amikor nem vagy otthon? :O :/

Lehet, hogy kutyával összekeveredett, de nemhiszem.

Inkább valami mérgező nővényt ehetett.

Szegény nyuszii :( :( Mivan most vele?

2011. aug. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
12%
Szegényke :( hogy van a nyuszid? Remélem jobban van
2011. aug. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Lin71 válasza:
61%

Dunaföldváron komplett állatklinika van, husom.

Nagyon remélem, hogy nem purcant ki a nyuszi, de lehet, hogy megérdemelnéd, mert igazuk van a többieknek, itt b.szod el az időt, mikor ilyen esetben lehet, hogy csak órái vannak hátra, és ha dokihoz viszed, ő ezalatt a kis idő alatt megmentheti.

Ha az én kutyámnak, vagy a lovamnak baja van, nem netezek, hogy "izé, nehezen lélegzik" és malmozok míg ír valaki...

Az ELSŐ, hogy orvoshoz viszed!

Ha anyukád beteg lenne, nem kapna levegőt, azt is ide kiírnád...?? Anyu nehezen lélegzik... mit tegyek?" Ugye, hogy nem!

Ilyen mentalitással basszus is ne is tarts semmilyen állatot!!!

Nagyon ki tudod akadni az ilyen embereken!

2011. aug. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!