Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mókust akarok tenyészteni....

Benccsirke kérdése:

Mókust akarok tenyészteni. Már mindent tudok csak azt nem, hogy vajon mennyire keresettek, mennyire viszik, el tudnám e adni őket? Meg azt, hogy esetleg lenne mókus kereskedő aki megvenné tőlem vagy kisállat boltokban felvásárolják őket?

Figyelt kérdés
Aki tenyésztő kérem válaszoljon kérdéseimre nagyon megköszönném. Elszánt vagyok komolyan szeretnék vele foglalkozni, amúgy meg kutya tenyésztő vagyok. Főleg Japán mókusban meg Kanadai mókusban vagy valami drágább fajtában gondolkozom.
2011. aug. 7. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:

A kereskedők biztos nem fogják tőled megvenni, csak olyan áron, amiért nem éri meg, meg a belefektetett pénzt sem adják vissza. Mellesleg rendes ember nem bízza az állatait kereskedésre, kivéve a kivételes eseteket (nekem pont van olyan ismerősöm, akire bármelyik állatomat rábíznám, és állatkereskedése van, de ez ritka, mint a fehér holló). A kereskedők nem figyelnek oda úgy, nem adják tovább a megfelelő információkat, nem tudnak segíteni a gazdáknak, miután elvitték az állatot.

Jó marketinggel elérheted, hogy sokan vegyék tőled a mókusokat. Még elég ismeretlen terület ez, csinálsz egy jó weboldalt, tele információkkal róluk, a tartásukról, meg facebook oldalt, ahol rendszeresen megosztod a történteket, édes fotókat közölsz, ezáltal terjeszted a mókusok létét, és minél többen ismerik őket, annál többen fognak rájönni, hogy nekik kell ilyen állat. Szóval a kereslet befolyásolható, csak okosan kell csinálni.

2011. aug. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a csíkos mókusra többen jelentkeznének mint a másik kettőre. Nem valószínű hogy sokat tudsz majd eladni. Szerintem várd meg hogy elég jelentkező legyen 1-1 alomra és csak utána tedd össze a mókusaidat. Remélem sikerrel jársz!:)

Am milyen fajta kutyát tenyésztesz.

2011. aug. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Am mopszot tenyésztek, angol bulldogot meg pugglét.
2011. aug. 8. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!