Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Seegiitesetek a hörcsögöm...

Seegiitesetek a hörcsögöm nagyon beteg lehet haldolklik valaki adjon tanácsot mintcsináljak vele? (többi lent) SÜRGÖÖÖSSSS

Figyelt kérdés
Sziasztok! elmesélem az egészet! elmentem két hétre apával nyaralni addig anya vigyázott a két hörimre.nagyon féltettem őket mert anya nemtudja őket gondozni és nehogy valami bajuk legyen (már volt rá példa). És két hétig nem is voltak takaritva.. Jövök haza nézem a hörimet és nagyon szuszog meg szipog mintha fulldokolna és nagyon nagyon vörös az orra. ma is nézem az orrocskáját és már még annál is jobban szipog és fulladozikés alig jön ki a házából. mi lehet ennek az oka és ami a legfontosabb mit tegyek vele hogy meggyögyuljon mert nemhagyhatom nézni hogy egy szegény kicsi állat szenvedések között hal meg és nemtdok rajta segiteni. arra gondoltam hogy lehet azért mert 2 hétig nemtakaritottam ezért lett beteg(hetente szoktam) de ha igen mitcsináljak vele?? vagy nemtom van e olyan hogy megfázott a hörcsög mert már arra is gondoltam . Állatorvoshoz se tom vinni mert apa és anya dolgoznak. Nagyon szépen kérek mindenkit aki tudja vagy ssejti mi lehet a problémája Írjon
2011. aug. 8. 07:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
vidd el orvoshoz
2011. aug. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Könyörgöm értelmes kérdéseket adj. Írtam hogy nemtudom mert egyedül vagyok itthon. (13vok) engem érdekelnek az állataim és könyörgöm az irjon aki tud is vallamit vagy sejti mi a baja és mit kel ilyenkor tennii. Volt egy jópár hörcsögöm de ilyen betegséggel még sosem találkoztam.
2011. aug. 8. 07:49
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Senki ne fog itt Neked távgyógyítani,főleg mert a leírásodból nagyon rosszul van a kishörcsög!Orvoshoz kell vinni,itt senki nem fog tudni segíteni hogy mit csinálj vele!
2011. aug. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nagyon beteg de adig mondom semmit nemtok tenni mig a szüleim haza nem jönnek. Csak addig mit tegyek????????? Már a házába se megy bele csak ott a tetején alszik. JAJJJ SOHA NEMBIZOM ANYÁRA A HÖRCSÖGÖÖMMM.
2011. aug. 8. 08:15
 5/17 anonim ***** válasza:
11%
Addigra meg lehet késő lesz!Gyönyörű anyád van,mondhatom!
2011. aug. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Elnézést hogy ilyen ideges vagyok csak nagyon aggódom és nem nézhetem ölbetett kézzel. Anyát felhivtam és aztmondta hogy délután 3 körül hazajön. remélem addig még kibirja és lehet rajta segiteni még.
2011. aug. 8. 08:20
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát a munkahelyéről nemtud hazaszaladni de ne vádalmakat írjatok kérlek. ha ebben a helyzteben lennétek ti se tudnátok mást tenni mert egyedül a városba egy hörcsöggel nemmehetek el. ezért gondoltam valaki sejtheti mi lehet az oka annyival is többet tudnék csinálni.
2011. aug. 8. 08:22
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

nagyon sajnállak szegény :(( tényleg nehéz tanácsot adni.

remélem Te azért tiszta alomba tetted, lehet , hogy koszos kitakarítatlan alomban felgyűlt baciktól kapott fertőzést.

ha van 3-400 ft-ot, vegyél a patikában bórvizet, és azzl finoman , de alaposan vattával törölgesd át. a bórvíz fertőtlenít.

ha valamennyit enne, az már jó jel lenne.ha anyukád hazaér vigyétek el orvoshoz, és mondd meg neki ő is valamennyire felelős a történtekért.

remélem meggyógyul a hörid.

2011. aug. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
NAgyon köszönöm a válaszodat! anyum olyan három órakor ér haza és elvisszük az orvoshoz és remélem lehet rajta még segiteni és letudjuk fertőtleniteni az orrocskáját :)
2011. aug. 8. 09:24
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

"Könyörgöm értelmes kérdéseket adj."


anyám -.-

2011. aug. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!