Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mesélnétek a nyuszitokról?

Mesélnétek a nyuszitokról?

Figyelt kérdés
nemsokára lesz törpenyuszim, és minden érdekel ami velük kapcsolatos. Hányszor kell etetni egy nap, mit nem ehet, mennyit kell vele foglalkozni, hogy kell nyuszibiztossá tenni a lakást, mit szeret, mit nem szeret, milyen játékokat csináltok neki, stb.
2011. aug. 8. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Gooogle a barátod..:)



A nyusziról annyit h: Nagyon szeret futkározni, a kábeleket el kell rakni vagy ha pl a tv kábel vagy valami más kábel pont földön van akkor azokat ajánlott feljebb rakni mert a nyuszi szeret rágni ugyan úgy bútorokat is meg rág.


Az én nyuszim nem törpe nyúl hanem az új fajta óriás nyuszi logófülü!:) Nos ő egy tündéri rosszcsont. Kijön egyedül a helyéről eljátszadozik 1 kisebb plüss kutyával. Minden reggel kelt.:D Nagyon megbízunk egymásban de ugyan ugy néha durcizik is velem. :) A világ legjobb nyuszija :)

2011. aug. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tápot nálunk 2szer kap egy nap,reggel este.Széna az ugye mindig van előtte.A zöldségeket azt olyan 3hónapos korától kaphatja,de lassan,szoktatni kell hozzá.Szerintem azért elég sokat kell vele foglalkozni,az enyém olyan,hogyha meglát reggel rögtön jön a ketrece ajtajához és elkezdi rágcsálni.:)Kiengedem és ha itthon vagyok akkor egész nap kint lehet.Náha csak szaladgál,néha rajtam fekszik.:D Én csináltam neki alagutat,de nem mondhatnám,hogy nagyon érdekli.:D
2011. aug. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
az első nyulam egy mezei nyúl volt 2010 Október 23-án lőttem. Egy 16/70-es Baikal Izs vadászsörétes puskával nagyon nagy élmény volt :D
2011. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!