Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkányoknak faház és egyéb...

Patkányoknak faház és egyéb fa játékok?

Figyelt kérdés
Szétrágják ugyanúgy? de műanyagot meg mégjobban nem merek. fém tálakat akarok nekik venni, de kéne valami kuckó is, meg amivek játszhatnak. mit vegyek nekik?
2011. aug. 8. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Fát vegyél nekik. Szétrágják, de bajuk nem lesz tőle, és azért egy jódarabig elég ,ha elég nagy helyük és játékaik is vannak. Műanyagot ne vegyél, mert ugynaúgy szétrágják, de nem jó nekik.
2011. aug. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az enyémek csak az ágyneműt ráják szét,de mást nem. :)

nekik doboz van betéve és régi lepedő,mert azon szeretnek feküdni meg ki vannak engedve a szobába

2011. aug. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szétrágás az a kisebb dolog szerintem, a fő probléma inkább a szag. :) Rápisilnek, rákakilnak, és iszonyat büdös tud lenni. Persze egy ideig lehet suvickolni, az ecet egész jól kihozza a szagot, de egy idő után az se segít... én az első faházikó leamortizálása után inkább műanyag kuckót vettem az enyémeknek, azt könnyebb tisztítani. Kicsit megrágcsálták a bejáratnál, de ezek a cuccok nem mérgező anyagból készülnek, szóval nem lesz bajuk tőle. Meg egyébként általában meg sem eszik, csak ledarálják.
2011. aug. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van normális helyük, akkor nem a fára fognak járni, hanem a forgácsba, homokba üríteni.
2011. aug. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha normális helyük van is pisilnek mindenhova, nem ezen múlik. A fa cuccok nem jók, én is próbálkoztam de kirágták a ház oldalát, büdös is volt állandóan... Vannak kerámiaházak is, szerintem az elég jó. De a műanyag sem olyan fajta ami mérgező lenne, mellesleg nem megeszik, csak rágják.
2011. aug. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!