Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy szokott rosszalkodni a...

Hogy szokott rosszalkodni a törpenyuszid?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
föl-alá rohangál, nekifut és kifarol, addig pattog még oda nem megyek :)
2011. aug. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
:-D
2011. aug. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mindig felmegy az ágyra, pedig jól tudja, hogy nem szabad. Most már az az új fejlesztés, hogy békésen mosakodik, meg elvan a szőnyegen, kiteszem a lábam a szobából 1 percre, mire visszajövök, ő már az ágyon. Ha elindulok felé, menekül :D
2011. aug. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az egyik kiássa az almot a wc-ből.

Megrágják a bútorokat. Mindig sunyítva közelítenek, közben engem néznek, hogy figyelem-e őket. :) Rájuk szólok, de fél perc múlva már mennek is vissza.

Mikor kinyitjuk az ajtót, már rohannak is ki, egyenesen be a kamrába.

Bebújnak a szekrényembe és kitúrják a ruhámat.

Kicsipkézik a törölközőim szélét, az ágyneműt és a plédeket.

Mindent lerántanak, amit elérnek.

Suttyomban kirágják az almos zacskót, mikor takarítom a wc-jüket. Én meg nem veszem észre, felemelem, közben kifolyik az alom.

Vadásznak a vezetékekre. Számtalan töltő, headset, egér- billentyűzet és hangfalzsinór múlt már ki a kis foguk alatt.

Így gyorsan ennyi jut eszembe, de ha jobban belegondolnék, még legalább ugyanennyit tudnék mondani. :)

2011. aug. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Na az enyém igazi kis rosszaság, pedig még csak 6 hónapos.

Nagyon jól tudja,hogy az ágy háta mögé nem mehet be, el is van barikádozva a "bejárat", de ő mindig megtalálja a rést ahol befér,persze én meg rohanok hogy ne menj...és már bent is van:DDDD

Mindig ha olvasok valamit, odajön és elkezdi kirángatni a kezemből, hogy én igen is vele foglalkozzak.:D

Ez a megfigyelős dolog nálunk is működik,mindig néz hogy figyelem-e, és ha nem akkor rögtön valami rosszalkodásba kezd bele.

Van egy Xbox a földön arra mindig ráül és onnan leskelődik akkor nagyon édes:D

A szobából csak akkor jöhet ki, ha mi is kint vagyunk, és nyuszibiztossá tesszük az előszobát, de amikor nem jöhet ki és nyílik az ajtó, már ott is van és támad kifele.:D

Ha lent ülök a földön és kivan nyújtva a lábam akkor odajön és a talpamat elkezdi bökdösni az orrával, de ha odahajolok, hogy megsimogassam elszalad. Aztán visszajön megint bökdös, és ugyanígy elrohan.

Egyébként nagyon sokszor csak addig rosszalkodik amíg le nem ülök a földre és akkor rajtam ugrabugrál.:D

Kérdező, a te nyuszid miket csinál?:)

2011. aug. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nekem még nincs nyuszim, augusztus végén kapom meg :)

2011. aug. 11. 15:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja értem!:)

Ha bármi kérdésed van írj privátot nyugodtan!:)))

Boldog nyuszizást^^

2011. aug. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Két aranyos dolog jutott közben az eszembe. Az egyik, hogy karabinert kellett a ketrecajtóra szerelnünk, mert megtanulta kinyitni az egyik nyuszink a ketrecajtót. Kiszökött, és reggel szembe jött velem a szobában. De nem olyan kis kulcstartósat, mert azt eltörte. :) Igazi nagy, masszív karabinert.

A másik, hogy bármit kaparint is meg magának, elrohan vele, hogy ne tudjam elvenni tőle. Papírt, cérnát, tollat, bármit. A múltkor kiszökött a konyhába, és ott volt az 5 kilós krumplis zsák. Mikor meglátta, hogy figyelem, azzal próbált meg elrohanni. :) Haláli volt, amikor visszarántotta a zsák.

2011. aug. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

14:23 vagyok.

Úristen 5 kilós krumplis zsák?:D

Nagyon édes lehetett:D Bátor nyuszid van:D


Egyébként még annyit akartam írni, hogy amikor szépen kitakarítom a helyét, szépen berendezem,megcsinálom, akkor bemegy belehempereg az alomba és a felét kikaparja...-.- szoktam örülni.:D

2011. aug. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az én nyuszim minden hülyeséget kitalál, mindenben benne van. A napja legnagyobb részét az teszi ki, hogy megpróbálja bajba keverni magát. :) Mi meg megpróbáljuk megakadályozni. :)

Még a kedvenc szokásuk a kukázás. Mindenféle hülyeséget kilopkodnak a papírkosárból meg állandóan felborogatják.

2011. aug. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!