Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyünk, ha kiderül, hogy...

Mit tegyünk, ha kiderül, hogy a gyerekünk függő?

Figyelt kérdés
Artúr nyuszifiú súlyos simogatásfüggőségben szenved. Ha abbahagyjuk a simogatást, követeli a folytatást :)) Először csak kedvesen dugja a fejét a kezünk alá, de ha nem simogatjuk, akár meg is harap :D Hogy segítsük őt túl a függőségén? :D
2011. aug. 10. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:

azta,elképzeltem,és biztos nagyon cuki :DD

azthiszem lakásban tartjátok,ugye? mit csinál akkor ha követeli a simit,és ti bezárjátok a ketrecébe? vagy ha megpróbál megharapni,és ti arrébb mentek? XD Mondjuk ez elég hülye ötlet XD BOCSI :))

2011. aug. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mentalist ***** válasza:
Ordenáré egy buli lehetett.
2011. aug. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tetris ***** válasza:

Nagyot nevettem!

De most komolyan, ha megharapdál, akkor egy picit megpöccintemém az orrát. Csak azért, hogy mégis tudja már mi a határ!

A simogatás függőségre szerintem megoldás lehetne, ha lenne egy olyan plüss a ketrecében, amihez odabújhatna szükség esetén.

2011. aug. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a tengerimalacom ilyen. Velem alszik, szabadon jár-kel, ha olyanja van, bemegy a kuckójába, ha olyanja van, kint van, szinte befoglalta a szobámat. Reggelente azzal kelt, hogy elkezd makogni a fejem mellett (ott alszik éjszaka a párnámon vagy párnám mellett), ha nem kelek fel, akkor elkezdi valamimet nyalogatni, ha arra se kelek fel, akkor megcsíp. Nem mondom, hogy megharap, mert nem igazi harapás ez, csak jelez, hogy "kelj már fel bmeg" :DDDDDDDDDDDD Én imádom, úgy viselkedik néha, mint valami kisember. Én nem akarom leszoktatni róla, még jól is esik, hogy ennyire "társának" tekint - mivel egyedül van egyelőre, most tervezek mellé venni egy kislányt.
2011. aug. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha függő, nincs mit tenni, simogatni kell :) nagyon kis drága nyuszi lehet :)
2011. aug. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Há várjatok nem emberről van szó???:)
2011. aug. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Simogatás a nyulaknál fontos, így dől el a rangsor köztetek, illetve érzi, hogy megbecsült tagja a "csapatnak". Ne öt perces simogatások legyenek, ha már egyáltalán nekiálltok, akkor jó 15-20 percen át, vagy míg meg nem unja.
2011. aug. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak viccből tettem fel a kérdést. Borzasztóan el van ám kényeztetve ez a kis nyúlbőrbe bújt ördög. Ha a gép előtt ülök felveszem az ölembe, és közben egyik kezemmel simizem, ő meg elalszik. Ugyanez, ha filmet nézünk, felveszem a hasamra, és ott is elalszik simizés közben.
2011. aug. 15. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!