Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol kapok egészséges vadászgör...

Hol kapok egészséges vadászgörényt?

Figyelt kérdés

12e forint alatt

Oltva

Féregtelenítve

Kézhez szoktatva

7-8hetes

sötétvadas fiú


2011. aug. 11. 13:11
 1/7 Szeretemacsokit ***** válasza:

Szerintem ha ennyi igényed van akkor kisállatkereskedésbe nem kapsz 12000 alatt.


Esetleg valami baráttól vagy más embertől aki elakarja adni

2011. aug. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Számoljunk egy kicsit:

- oltás: 3500-5000Ft között mozog állatorvostól függően

- féreghajtás: min. 1000Ft

- 8 hetes korig való tartás is benne van 5-6000Ft-ba

- egészséges görit szeretnél, így elvárható hogy a szülőknek meglegyen egy-két szűrőviszgálata, összes oltása, a szülők és a kölykök rendszeresen elősködők ellen kezelve legyenek, megfelelően kialakított, tiszta, tágas helyen és minőségi táplálékon éljenek - ez mind pénz

- az igazán szép, valóban sötét vadas görik viszonylag ritkák

- és még nem is beszéltünk a tenyésztő munkájáról hogy kézhez és alomra szoktassa és amíg neked át nem adja sajátjaként nevelje a kicsit - ez a gondoskodás úgymond megfizethetetlen


Szerinted mindez kijön 12E Ft-ból???


Persze sajnos lehet venni 3000Ft-ért is görit, de akkor a fent leírtakról ne is álmodj...

2011. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

én azért írtam ennyit mert vannak ilyenek :

[link]

Csak ezt már elkapkodták!

2011. aug. 12. 00:05
 4/7 A kérdező kommentje:

Nálunk olcsóbbak ezek a dolgok... :O

Oltás- 3000,féregtelenítés 500...

2011. aug. 12. 00:07
 5/7 A kérdező kommentje:

Ja persze énis nevelem de ha már egy tenyésztő 7 hetesen adja ide nekem akkor nyílván ő neveli utána meg énjövök...

Én is tenyészteni akarom majd egy idő után amikor lesz elég tapasztalatom benne...

De már fél éve keresgélem a megfelelő görényt és mindig félek tőle hogy rosszat választok.

Inkább a drágábbat választom tenyésztőtől csak ott az a baj hogy nem oltva,féregtelenítve kapom hanem csak simán és az 25.000 a legolcsóbb... és az nekem kicsit húzos... Ugyhogy inkább még nézeketek tovább.

Ha tudnátok nekem ajánlani megfelelőt akkor köszönöm :)

2011. aug. 12. 00:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha egy görény megkap minden szükséges ellátást, és alkalmas később tenyésztésre is, akkor nem fogja neked senki olcsón adni. Ha mégis, akkor hazudik valamiről.
2011. aug. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Már meg is van nagyon aranyos és nem harap csak amikor játszik :) Az almozás még gyakorolható de azzal se volt sok gond csak több almot rakok majd a szobába mert csak 1 van.

Azt viszont kiváncsi lenné hogy mért csinálja hogy csóválja a farkát gyorsabban mint a kutyák ez is az öröm jele?

Kép róla mior alszik <3 ---> [link]

2011. aug. 17. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!