Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy hörcsögöt egyedül vagy...

Egy hörcsögöt egyedül vagy társasan kell tartani?

Figyelt kérdés

Mármint az a kérdésem, hogy a jobb ha ketten vannak vagy inkább ha maga. Mármint a hörcsög inkább maga van vagy jobb neki, ha egy fajtársával együtt.

Az a helyzet, hogy van egy aranyhörcsögöm, aki egy hét múlva két hónapos. Lány és arra gondoltam, hogy nem lenne-e jó neki, ha még egy lány hörit vennék és együtt lennének tartva. Meg éri vagy inkább maga szeret lenni? Vagy esetleg verekedenének?


2011. aug. 11. 23:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jobb ha egyedül tartod mert nagy arra az esély hogy verekedni fognak sőt rosszabb esetben meg is ölhetik egymást!
2011. aug. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ohh... Ez durva. Köszönöm szépen a választ.:)

További válaszokat szívesen fogadok! :)

2011. aug. 11. 23:27
 3/13 anonim válasza:
0%
A két lány valószínű verekszik majd. De ha fiút raksz hozzá semmi gond nem lesz. A kis hörcsögök aranyosak :)Egyedül csak szomorkodik.
2011. aug. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
nekem 2 hörcsögöm volt, az egyik meghalt, rá 2 napra a másik is bánatában, és ugyanígy volt a papagájunkkal.
2011. aug. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Tudom csak sajnos én nekem nem engedik azt, hogy itt folyamatosan gyártsák a kicsiket.

Ha veszek is mellé hörcsögöt csak lányt engednek meg.

De hogyha ők meg verekednének akkor sajnos mindennek maradnia kell így, ahogy van. :(

Sajnálom pedig azt hittem, hogy két lányt lehet együtt tartani. Akkor ez most teljesen kizárva?

2011. aug. 11. 23:36
 6/13 A kérdező kommentje:
És neked a két hörcsögödnél, melyik milyen enmű volt?
2011. aug. 11. 23:37
 7/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam h az aranyhörcsög elvan egyedül is ha sokat foglalkozol vele.
2011. aug. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ. :)
2011. aug. 11. 23:48
 9/13 Platypus ***** válasza:
100%
A hörcsögök nem elvannak egyedül, hanem egyedül KELL őket tartani. Sokszor még az ellenkező neműek között is halálos verekedés tör ki. Ezek az állatok territoriálisak, ivaréretten nem viselik el a fajtársak társaságát, egyedül érzik jól magukat.
2011. aug. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csakis egyedül tartsd. Ha raksz be neki hörcsögkereket, rágójátékot, meg mondjuk wc-papír gurigát, amit feldarabolhat és fészket építhet belőle, nem fog unatkozni akkor sem, amikor nem vagy otthon.
2011. aug. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!