Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan tudjam meg, hogy a...

Honnan tudjam meg, hogy a nyuszink vemhes vagy álvemhes?

Figyelt kérdés
Ultrahangot nem tudnak csinálni a környékbeli orvosok.
2011. aug. 12. 15:05
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Csak nem tudjuk, mikor csinálta fel a bak nyuszink..

Mert 2 hete derült ki róla, hogy mégsem nőstény, hanem bak...

2011. aug. 12. 20:19
 12/24 anonim ***** válasza:
menyi idös a nöstény ?Mert ha még nincs legaláb 6 honapos nem bisztos hogy ép kölykei lesznek vagy lehet hogy nem birja kihordani.
2011. aug. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Március elején született kb
2011. aug. 12. 20:37
 14/24 anonim ***** válasza:
Állítólag a fészeképítés csak a szülés előtt pár nappal kezdődik el, és akkor már látni a pocakot. Mi onnan tudtuk, hogy a nyuszink csak álterhes, hogy ugyan fészket épített, nem látszott rajta semmi. Levittük az orvoshoz, aki megtapogatta a hasát és bár még a sorakozó bogyókat is érezte a bélben, kis nyuszikat nem tapintott a pocakjában. És tényleg eltelt 2-3 nap, a nyuszi pedig nem szült.
2011. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
az még talán belefér bár az oriásokat és az ezüstöket 10 honapos korába bisztonságos.gondolom a tiéd valamilyen törpe.a korai ellésnek lehet elhulás a következménye vagy maradando károsodás az anyába lehet hogy egy kölyke se marad meg.
2011. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Ő is kezd fészket rakni, a hasán én nem látok igazán különbséget, mert nem nagyon figyeltem eddig sem, hogy mekkora... Szüleim szerint nagyobb.


Nyúlbarát: az anya pusztul el vagy a kicsik?:S Amúgy törpenyuszi

2011. aug. 12. 21:06
 17/24 anonim ***** válasza:
jobbik esetbe a kicsik de ha gyenge még az anya akkor ő is !
2011. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Remélem nem gyenge.. Legalábbis az én bak nyuszim egy időbe folyton meg volt fázva, és akkor ez a nőci nem kapta el.. Meg ránézésre is elég komoly ez a nyúl :P
2011. aug. 12. 21:19
 19/24 anonim ***** válasza:
nem ugy gyenge hanem az izomzata vagy esetleg a kondicioja.
2011. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Ezt is írtam szerintem.. Vagy csak akartam. Az egész nyúl tiszta izom... Remélem nem lesz baja..
2011. aug. 12. 21:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!