Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Harap a hörcsögöm és agresszív...

Lottyo kérdése:

Harap a hörcsögöm és agresszív, megoldás?

Figyelt kérdés
Nem rég került hozzám,gondozom és szeretgetem,mindig figyelek rá,és többször is már olyan mélyen megharapott hogy elég rendesen vérzett is .
2011. aug. 13. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%

torokrúgás a kicsikének ,

az tuti , hogy abban a pillanatban tekertem volna ki a nyakát , tudja hol a helye, azért álljon már meg a menet na

2011. aug. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kondor Judit válasza:
65%
Sajna a mienk is harap,az anyukája mégjobban harapott,ne költsd fel és ne ijeszd meg.Némelyiknek a vérében van.
2011. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%

mit jelent az , hogy ne "költsd fel " ?

nem : ne keltsd fel ?

a költés a pénznél van .......

2011. aug. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
89%

Hát valószínűleg azért harapott meg mert még nincs hozzászokva a helyzethez, h fogdossák simogassák.

Az én hörcsögöm is ilyen volt az elején, sőt még ilyen buta hangokat is adott ki... mikor fél akkor védekezésképp szokott ilyen nem is tudom zizegő féle hangot kiadni. De idővel ahogy a helyéhez és hozzám szokott, megtanulta, h engem ne bántson, hisz tőlem kapja a kaját :)

Tehát ez türelem játék :) Idővel hidd el változni fog a hörike is.

Egy tipp, én is egy könyvből olvastam és nekem bejött szóval próbáld meg, h 1-2 napig nem adsz a hörinek semmiféle kaját, és harmadnap pedig vmi finom almával, répával, salátával kínálni és így rá fog jönni egy idő után, h te vagy a gazdija és te eteted úgy hogy jobb ha téged nem bánt :) és mikor így a táljánál eszik óvatosan egy ujjal próbáld meg mindig megsimizni.

2011. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

47%-os. Én legszívesebben téged rúgnálak fejbe.


Kérdező: Honnan kaptad a hörcsögöt? Állatkereskedésből, vagy valami ismerőstől aki esetleg megunta?

2011. aug. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
76%-os : az érzés kölcsönös , de én nem fejbe hanem torkon rugdosnálak amíg még tudsz mozogni
2011. aug. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Yakuza99 válasza:
21%

amikor megakar harapni baxá rá 1et a szájára és utána adjál neki 1 kiló olvasztott meszet és amikro látod hogy eszik lopozz mögé és xarjá rá az orrára ettől megnyukszanak...


Remélem segithettem!!

2011. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

yakuza ez jó volt

ez tuti beválik a torokrúgás esetleg még ami pluszban szóba jöhet

2011. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyik régi barátnőmnek sok hörcsöge volt, és a legtöbb harapott. Én a dzsungáriai törpe hörcsögöt ajánlanám, azok nem olyan harapósak, és nagyon aranyosak. :) Vagy a tengeri malacot, az is olyan, mint a hörcsög, csak nagyobb kiadásban (és szelídebb). :D
2011. aug. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kondor Judit válasza:
Akinek írtam az úgy is tudja mire gondoltam,de aki csak azért írogat ide,hogy másnak a elírását kritizálja az kapja be.
2011. aug. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!