Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ki lehet rakni a malacokat?

Ki lehet rakni a malacokat?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni malacokat és azt csinálnám,hogy kintre barkácsolnék nekik egy nagy házikót ahol eltudnak bújni meg ilyenek valami árnyékos helyre gondoltam mikor nyár van ne kapjanak hő gutát és ősszel meg télen bevinném őket a házba!Ezt meg lehet csinálni vagy nem ajánlatos?
2011. aug. 13. 16:16
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Oké köszi.:)Ja és hogy van nekünk ilyen lámpa amit pl:a tyúkoknál a keltetésre szoktak használni azt ha belerakom nyáron maradhatnak kinn??
2011. aug. 14. 09:50
 12/19 anonim válasza:

nincs valami kis melléképület, amiben el tudnád helyezni őket?

mert én csinálnék nekik egy kinti ,ketreces részt, amibe át tudnak menni a kis épületből, este viszont beterelném őket, és becsuknám az ajtót, így biztonságban tudhatnád a kisállataid, s ők is jól éreznék magukat:)

jaa, és az sem utolsó,hogy nem fáznának meg este:)

2011. aug. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ez egy jó ötlet ez én úgy gondoltam el a fejemben,hogy körbe kerítek nekik egy nagyobbacska részt a kertben és lenne egy nagy házikó a körbekerített részen amibe este betudnám zárni őket.Valami ilyesmire gondoltál?
2011. aug. 14. 11:12
 14/19 anonim válasza:

én speciel egy nem használt vendégházrészre gondoltam,vagy pl egy szigeteltebb sufnira:)

ha építesz pl fából, azért figyelj a szigetelésére, nehogy megfázzanak a kicsik:) és télen hova tennéd őket? mert ezért gondoltam egy kis ólféleségre, vagy vendégházrészre.

itt el tudnád helyezni őket télen is.:) esetleg ,ha nagyon jól szigeteled a kis faházikót, akkor esetleg ott hagyhatod őket, de nem biztos,hogy jó ötlet.

remélem, tudtam segíteni a válaszommal:)

2011. aug. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszi igen tudtál segíteni köszi neked és köszi mindenkinek :)
2011. aug. 15. 07:26
 16/19 anonim válasza:

Nem rossz ötlet, hogy kint tartsd őket egész évben, de ha esik az eső, vihar van, vagy hirtelen hőmérsékletváltozás áll be, és este mindenképpen vidd be őket. Mondjuk ez teljesen malacfüggő. Próbáld ki először, hogy ők hogy viszonyulnak ehhez.


L

2011. aug. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
thx :)
2011. aug. 15. 16:18
 18/19 anonim ***** válasza:
Több, mint 10 éve tartok malacokat, és csak akkor vannak házon kívül, ha én is ott vagyok velük, és tudok rájuk vigyázni, csak nyáron, ha meleg van, de árnyékban hűvös. Sokan hiszik, hogy könnyű őket tartani, de ha ez így menne, akkor kóbor macskák és kutyák helyett kóbor tengerimalacok szaladgálnának az utcákon.... És pont a hőmérséklet az egyik olyan dolog, amire mocskosul érzékenyek. Még ha szobában is vannak, egy kis huzat megcsapja őket, egyből lebetegedhetnek. Szóval szerintem gondold át ezt a dolgot ezerszer, mielőtt belevágsz.
2011. aug. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm !Még Gondolkozom :)
2011. aug. 17. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!