Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Bírja a -10 fokos teleket a...

Bírja a -10 fokos teleket a vadászgörény?

Figyelt kérdés

Van egy kis vadászgörényem, 2-2,5 hónapos, eddig szobában tartottam, de szeptemberre be lesz oltva minden ellen, és irány a szabad ég.

Ha építek neki megfelelően szigetelt kis házat a kinti ketrecében, simán kibírja a magyar -10 / -15 fokos napokat is ugye? Lesz elég ideje szeptembertől decemberig felkészülni rá gondolom... Egyáltalán, hogy kell megszoktatni a görényt a kinti élethez?


2011. aug. 14. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Az én görim kicsi korától a szabadban lakott. A ketrece egy föld feletti "szobából" és egy onnan létrán megközelíthető föld alatti bunkerből állt. A görények a föld alá minimum 80 cm mélyre ásott lyukakban élnek.
2011. aug. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem nem lesz föld alatti rész, köszi!
2011. aug. 14. 15:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel a görény a mi éghajlatunkon is honos, semmi baja nem lesz télen. Sőt egyes vélemények szerint sokkal egészségesebb számára a kinti tartás (normális bioritmust tud kialakítani). Hőszigetelt búvóláda kell neki, rongyokkal kibélelve - úgy hogy be tudja ásni magát a rongyok közé.
2011. aug. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!