Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen felszerelés kell 2...

Milyen felszerelés kell 2 patkánynak?

Figyelt kérdés

nagyon szeretnék patkány de nem tudom hogy milyen felszerelések kellenek nekik

lécci segítsetek!!


2011. aug. 14. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem kell nekik semmi extra, csak egy nagyobb ketrec, itató és egy házikó amiben elbújhatnak.

Én búvóhelynek egy kemény műanyag csövet használtam ( olyasmi kemény, amilyen pl. a gázvezetéket ), valamint farmeranyagból készítettem nekik függőágyat, bár ezt hetente cseréltem mert megrágátk + pisis lett.

2011. aug. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kösziii!!
2011. aug. 14. 16:41
 3/10 A kérdező kommentje:
[link] ekkora elég?
2011. aug. 14. 17:01
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a patkányokat!!! Nekem csak egy van, de nagyon nagyon szeretem. Nekem sincs semmi extra neki, óriási etető ami mindig teli van, egy házikó, itató, emeletes nagy ketrec.[ha lehet emeleteset vegyél, azt nagyon szeretik]Én minden este kinyitom a ketrecét, és egész este mászkál a házba, nem piszkít be, csak a helyére, reggelre már a házacskályában alszik. Enni magokat rakok be neki, de amit én eszek abból ő is eszik, bármi is az, leves, főzelék, szendvics,.. már eleve úgy készülök a kajához, hogy az én ételemből csinálok egy kicsi változatot.:D Sétáltatni is szoktam, a vállamon ül, le is megyek vele a kisboltba, nem veszik észre, de ha észrevennék, szerintem akkor sem küldenének ki.:)) Nem mosnom, hogy szeret engem, csak védelmet érez nálam. Sok sikert! Legyél te is jó gazdi!
2011. aug. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen ekkora elég, ha mellette elengeded őket futkározni a szobában.
2011. aug. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elég akkora, de ez a minimum méret kettőnek. Sokszor ki is kell engedni őket.

Kell még egy nagyobb ház bele, függőágy amit te is varrhatsz akár, etetőből olyat amit oda lehet csavarozni a ketrecre, különben állandóan kiborítják. Golyós itató is kell. Jó fajta kaja, alom. Ha lehet a ház ne fából legyen mert összepisilik és büdös lesz állandóan, nem lehet kimosni belőle, enyémek meg szétrágták az oldalát is. A műanyag jobb, kerámia mégjobb.

És a patkányt ne kereskedésből vedd, mert ott szinte biztos hogy beteg állatot kapsz aki még az sem biztos hogy kézhez szokik majd. Inkább kicsit drágábban de tenyésztőtől vegyél egészséges, kézhez szokottat.

2011. aug. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja és fogkoptatót is vegyél, hogy azt rágják, ne a berendezést.
2011. aug. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én vettem fogkoptatót, de felesleges pénzkidobás volt.

Ugyanúgy megrágtak minden mást is.

2011. aug. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az enyémek mindent megrágnak csak a fokoptatót nem.
2011. aug. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
fogkoptatót
2011. aug. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!