Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ezek közül mit adhatok a...

Ezek közül mit adhatok a nyusziaimnak?

Figyelt kérdés
Paprika, paradicsom, főtt kukorica (hideg), alma. És ti miket szoktatok enni adni?
2011. aug. 14. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

almát azt adhatsz neki nyugodtan. én a többivel még nem próbálkoztam

de K betűsöket nemszabad neki adni !!!

2011. aug. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
paprikának a csutkáját is megeszi ha szereti... paradicsomot is adhatsz... kukoricát ne. almát nyugodtan. de egyébként hülyeség hogy K betűsöket nem kaphat... karfiol, karalábé... imádják.. az én nyuszim mindig kapott és már 1,5 éves kutyabaja:)
2011. aug. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! És almából bármennyit adhatok?
2011. aug. 14. 20:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Alma hizlal, hetente max fél alma
2011. aug. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem azért mert hízlal, hanem mert cukros, és megy tőle a hasa, ha sokat adsz neki. Gyümölcs alapvetően nem része a nyulak étrendjének, nasiként lehet adni.

Paprika, paradicsom jó ötlet, de persze ügyelj rá, hogy ne legyen nagyon nedves, és persze víz ki, plusz széna mellé. Igazából kukoricát is kaphatna, de most meleg van, nincs rá szüksége, max télen adj neki, mert jó kis fűtőanyag, növeli a testhőmérsékletét.

2011. aug. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Karalábé, káposzta nyugadtan adhatsz neki. Alma is. Paprika, paradicsom imádják :) Főzőtököt is valamelyik nyuszka megeszi, répa+levele, gyermekláncfű, csalán[szárítva]
2011. aug. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!