Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jó állatorvos Újpesten, vagy...

Jó állatorvos Újpesten, vagy a környéken, aki megbízható ivartalanítás terén?

Figyelt kérdés

Nagy dilemmában vagyok, hogy merjem-e ivartalanítani a nőstény nyuszimat. Olyan orvost keresek (lehetőleg a tapasztalataitokra vagyok kíváncsi) aki ért ehhez, mert nem szeretném elveszíteni.

Az Újpestvet állatorvosi rendelőbe járunk, de nem tudom ők ilyen téren mennyire megbízhatóak. Ma megyünk oltásra, majd meg is kérdezem, de én a tapasztalatokra vagyok kíváncsi.

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. aug. 15. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nincs tapasztalatom nyuszi ivartalanításról, de ők nagyon profik!

[link]

2011. aug. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Jószívvel tudom ajánlani Dr. Csikós Károly állatorvost a Chinoin utcában. www.macsek.hu A rendelő jól felszerelt és lehet érezni, hogy igazán szeretik az állatokat, nem csak futószalagon megy a rendelés. A honlapjukon még nyulakkal kapcsolatos információkat is találsz. Mi egyébként egy kandúr cicát ivartalaníttattunk náluk mindenféle komplikáció nélkül, elfogadható áron.
2011. aug. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!