Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Életben Maradhat A Dzsungáriai...

Megyesi Évi kérdése:

Életben Maradhat A Dzsungáriai Törpehörcsögöm?

Figyelt kérdés
lenne egy nagy gondom:( kértem az állatosban kicsi törpehörcsögöt,és 12napos nincs kinyitva a szeme:( és hogy tudom megoldani hogy túl élje?mert én nemértettem hozzáés megszerettem de azt mondják itthon hogy kérdezem meg aki ért hozzá és ezért titeket kérdezlek
2011. aug. 15. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Pff neki még szopnia kellene!!!! Valahogy próbáld meg fecskendőből etetni!
2011. aug. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vagy vidd vissza és kérd vissza a pénzed.majd menny vissza érte később..amikor már nagyobb.vagy meghal.
2011. aug. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
oké fecskendöből de mit?
2011. aug. 15. 20:49
 4/10 A kérdező kommentje:
ja és mikor ilyen szotyit vagy a tápját egy kicsit meg rágom eszik,fakarozik,mosakszik,van foga normálisan wczik vagyis ürülékel
2011. aug. 15. 21:32
 5/10 anonim ***** válasza:

keress egy hörcsögös szakoldalt és ott kérdezősködj! én nem értek annyira hozzájuk!

[link]

2011. aug. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

12 naposan elhozni?főleg ha nem is tudod hogyan gondoskodj róla?!annak még legalább 1-2 hétig az anyja mellett a helye!!!még kicsi ahoz hogy elvegyék az anyjától!de azt sem értem hogy az állatboltban (vagy ahonnan szerezted)hogy adhatnak el egy pici törékeny anyára szüksége van csöppséget!mért van eladósorban mikor még kicsi és az anyja mellett a helye mert szopik!meg az anyjuk késziti fel öket az életre!még legalább egy két hétig szopni kellet volna hagyni az anyja mellett!

egyébként próbáld meg valami kis fecskendővel megitatni valami tejjel ami nem hideg olyan langyos!mért pont azt a picit vettedd amugy meg?nem volt nagyobbacska töle?én is tudom egyébként hogy kicsinek milyen cukika meg minen!én rengetegszer átéltem ezt itthon!és miután elérték azt a kort hogy el lehet venni az anyjuktól és képesek az önálló életre eladtuk öket szeretö gazdiknak!vigyázz rá mert törékenyeg nagyon ,föleg ha kicsik mint neked!a nagyok is törékenyek de mégsem annyire mint a picik!vedd ki óvatosan a kezedbe és a fecskendőt rakd óvatosan a szájához hogy bekapja,aztán lassan óvatosan kezd elnyomni belöle azt a tejet hogy tudja inni!ezt sokszor csináld mert nehogy szomjanhaljon!ha meg nincs kinyitva a szeme és nem nyilik ki akkorra amikorra ki kéne(vagyis ha jól tudom pár hetes korára)akkor készits kamillát egy fülpiszkálót márts bele és kend a (nem kinyilt)szemére!mi is sokat kamilláztuk a kicsik szemét mert nem nyilt ki akkor amikor a többinek már nyitva volt!meg elöször csak picikét lesz nyitva a szeme aztán egyre jobban kinyilik a szemecskéje!sok sikert hozzá és vigyázz rá!!!!!!!

2011. aug. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:) :( rendes tej is jó lesz ?
2011. aug. 16. 19:36
 8/10 A kérdező kommentje:
Vissza Vittem És Az Anya A Szemem Elött Vissza Fogadta:))
2011. aug. 17. 19:07
 9/10 anonim válasza:
jól tetted!:)
2011. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
éljen!:)
2011. aug. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!