Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan kell megfogni a csíkos...

Hogyan kell megfogni a csíkos mókust?

Figyelt kérdés
Mármint a kézben tartani. Mert pl. láttam hogy a csincsillának is van egy szabályos kézbentartásos teknikája (vagy hogy mondjam :P)... Kerestem mókusra is ilyesmit, de nem találtam...:/
2011. aug. 15. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
A csíkos mókus nem éppen az a fogdosható állat, a csincsilla hozzá képest "öleb". Egy ismerősömnek voltak, pici koruktól náluk voltak, és kb. 2 év és rengeteg foglalkozás kellett ahhoz, hogy megüljenek a kezükben, vállukon, de azt is csak akkor, ha ők akarják. Ha akaratuk ellenére próbálják megfogni őket, akkor harapnak. Amikor az egyik beteg volt és kezelni kellett, csak kesztyűben lehetett megfogni.
2011. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem. Hát akkor türelmesen várok, míg megszokja, hogy néha kézben lesz tartva. :) köszi a választ ^^
2011. aug. 16. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!