Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagyon szeretnék egy hörcsögöt...

Nagyon szeretnék egy hörcsögöt de apa nem engedi! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy hörcsögöt és anya meg is engedte...de apa nem nagyon szereti a hörcsögöket és félek,hogy nem lesz hörcsögöm!! :( Segítsetek...hogyan vegyem rá apát??!
2011. aug. 16. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

Apádnak szerintem jó oka van rá hogy ne akarja azt a hörcsögöt és nem fogja könnyen megváltoztatni a véleményét.


DE! Jobb esélyekkel indulsz, ha anyukádat környékezed meg ilyesmi kérdésekkel: "Anyuuu, ha te megengeded akkor az miért nem elég??" meg "Anyuuu, nekem az is elég ha te megengeded!!" és hasonlókkal, kvázi próbáld anyukádat olyan irányba manipulálni hogy vállalja a felelősséget helyetted apád előtt a hörcsög miatt. Hány éves vagy? Tudod mi az a manipuláció? Ha ügyesen játszod meg a kártyáidat akkor neked lesz hörcsögöd, és ha valaki "kikap" miatta akkor az sem te leszel hanem anyukád. Nem tudom mondjuk h megér-e ennyit egy hörcsög, de ha mindenképpen akarod akkor számodra ez a legelőnyösebb opció szerintem.

2011. aug. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsodat...remélem be fog válni!! (és amúgy tudom mi az a manipuláció!! =D )
2011. aug. 16. 15:37
 3/12 anonim válasza:
Hát, figyelj. Nekem a madárpókot nem akarták engedni, ahhoz képest 1-2 napon belül veszek a meglévő 2 mellé még 2-t, úgyhogy semmi sincs veszve. A hörcsög mondjuk igényesebb, de nem olyan para állat, mint a pók, úgyhogy hajrá(:
2011. aug. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Bíznia kell benned, hogy gondját viseled. Amúgy igazából mi a kifogása apukádnak? Nekünk már több hörcsögünk volt, jelenleg egy van, valamint egy degu párunk is van, akik már szaporodtak is. A férjem szerzi be a ketreceket, javítgatja, ha szükséges. Ha beteg volt a degu, ő itatta. Persze nálunk kikötés, hogy a gondozás a gyerekek feladata. Megsúgom, leginkább én takarítom őket. Mindenképpen kérj korrekt választ arra, hogy mért nem szeretne apukád hörcsögöt. ne add fel!
2011. aug. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó tanácsokat!! =D

Apának az a kifogása,hogy kis állat és ő nem szereti mert a lakásban van!! =( De van egy teknősünk ami szintén a lakásban van!! Nem értem apát!! :(

2011. aug. 16. 17:18
 6/12 anonim válasza:
Eleinte nekem sem akarták megengedni , de megkértem a barátimat hogy azt vegyenek nekem születésnapomra . :) És amikor idehozták márnem volt mit tenni :) Azóta is babusgatja mindd a két szülőm és örülnek annak hogy a végén mégis lett :) Ha neked is lesz szülinapod/névnapod stb stb kérj teis ezt a barátodtaidtól , testvérdtől, pasidtól vagy a nagymamától :)
2011. aug. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

apukádnak csinálsz kávet vagy teát leülteded a káve mellé teszel aprósüteményt és tejet kávébavaló tejet és szalvétát modjad ho miben segíthetek és hogy a te parancsod nekem koteleségem megcsináni és utána konyrogj nekem bevált

bocs a helyeírás

2011. aug. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kedveskedj neki,mondd meg hogy teljes felelősséget vállalsz a hörcsögért,és mondd meg neki azt is hogy rá se kell néznie,mert neki nem lesz gondja vele és az anyukádnak se.És azt is,hogy anyukád bele egyezett.Sok sikert,remélem segítettem.
2011. aug. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Dergo97 ***** válasza:
vegyél titokban egy hörcsőgöt és dugd el a szobádban
2011. aug. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nagyon jók ezek az ötletek!!

Utolsó válaszoló:egyszer úgyis bejönnek a szobámba és előbb utóbb úgyis meglátják!! :D

Egy nagyon jó ötletet adtatok:meg fogom kérni Nórikát,hogy vegyen nekem egy hörcsögöt(csak Nórika nem olyan,hogy vesz mert fél,hogy mi lesz ha nem engedik meg és haragudni fognak rá...stb) Nem tudom,hogy kit kéne megkérni de minden esetre próbálkozok!! Mégegyszer köszönöm a tanácsokat!! :)

2011. aug. 19. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!