Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyulakat tenyésztek saját...

Fityuka kérdése:

Nyulakat tenyésztek saját étkezésre. Ha egyszerre többet vágok, a fejeket el kell-e dobni? , vagy fel tudom használni valamilyen ételhez?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
úúristen. Ez fájt. Barbár, ami vagy.
2011. aug. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kutyakaja.
2011. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Pfejj meg ne edd már a fejét! :D Kutyáknak add oda szerintem.
2011. aug. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
De, az ilyen a kutyáját is megette már rég...
2011. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem szokták felhasználni. Nagyapám mindig úgy nyúzta, hogy felakasztotta a hátsó lábainál, és "kibújtatta" a bőréből. Amikor a fejéhez ért, bundástól levágta, és nem kellett vele kínlódni.


Utólagosan bocsi a kissé túlrészletes leírásért.

2011. aug. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezen most mi a barbárság? Ugyanmár...

Én is védem az állatokat, de valamit enni is kell. A nyúl pedig köztudottan a "kajaállatok" közé tartozik.

Inkább örüljetek hogy jobb életük van, mint egy nyúltelepen.

2011. aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy túl guszta lenne :-S mondjuk a csirke fejét lábát beletették a levesbe régebben, de a nyúlnak túl nagy a feje hozzá.
2011. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Bírom ezeket a túlbuzgó "állatvédőket". Azt viszont megnézném, min alszanak, min vezetik a kutyulit, mit hordanak télen... Na m1, ez már nem ide tartozik, csak néha eltűnődöm.. Ez már afféle divathóbort.
2011. aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%

Előző: Én is állatvédő vagyok, textiltakaróm van, a póráz is abból valamint műszálból készül, és télen nem bundát, hanem kabátot hordok. Ennyit erről.


Viszont azokat a vegágat, akik a "szegény szenvedő állatok" miatt nem esznek húst, kicsit hülyének tartom. Vegyen tanyáról húst, ne a kisboltból, ami pl. baromfitelepekről származik! A másik meg, hogy a tejtermékekkel is támogatják a szenvedésüket, mert nagyon gyakran és géppel fejik meg őket, ami rossz nekik, és mindenféle betegséget elkapnak. Ha nem termelnek elég tejet, akkor levágják, és irány a kisbolt.. szóval ha valaki tényleg emiatt lesz vega, akkor tejtermékeket se egyen.

2011. aug. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A nyúl azért kicsit más, mint a tyúk vagy a disznó...

Számomra szinte kutya, macska kategória.

Nekem ne mondja senki, hogy nem barbár, akinek van szive egy ilyet megölni és megenni. [link]

Amúgy egy tyúkot se tudnék megölni soha, pedig nem szeretem őket.

2011. aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!