Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kiengedhetem a tengerimalacot...

Kiengedhetem a tengerimalacot a kertbe?

Figyelt kérdés
Pár napig vigyázok egy malackára, és nem tudom kivihetem-e a fűbe szaladgálni. Lehet ott olyan növény amit nem szabad megennie?
2011. aug. 17. 11:43
 1/4 anonim válasza:
én nem tenném, nekem is van/volt is/ és ha én kiviszem akkor olyan ketrecbe aminek nincs alja mert elfutna...nekem is megpróbált meglógni, jah és felügyelet nélkül sem
2011. aug. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
11:53 vagyok, a malacka tudja hogy milyen növényt ehet meg, emiatt nem kell aggódnod
2011. aug. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább ne tedd ki, ha nem is a tied és csak pár napról van szó.


Ha mégis, akkor mindenképp keríts le egy részt, nehogy meglógjon. Figyelj, hogy kutya, macska ne menjen a közelébe.


Ha olyan részre rakod, ahol fű, lóhere, kákics van, akkor nem lesz baja.

2011. aug. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Meglógni nem fog, felügyelem, csak a növények miatt féltem, hátha valami mérgező neki. A szobában sajnos nem tudom kiengedni, és nem akarom, hogy csak a ketrecében legyen, ezért gondoltam a kertre, hogy mozoghasson.


Köszönöm a válaszokat!

2011. aug. 17. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!