Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol jobb hörcsögöt venni?

Hol jobb hörcsögöt venni?

Figyelt kérdés

Már volt 2 hörcsögöm,az egyik aranyhörcsög volt ő 2 és fél évet élt,a másik törpehöri volt őt egy betegség vitte el és másfél évig élt.

Szerintetek a törpehörim halálának az oka az is lehetett,hogy állatkereskedésben vettük?

Most megint szeretnénk egy hörcsögöt,de nem tudom hogy tenyésztőtől vagy állatkereskedésben vegyük.

Szerintetek hol jobb vásárolni hörit?


2011. aug. 18. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
a törpehörik amúgy is max 2 évig élnek, a tiéd azért halhatott bele a betegségbe, mert már gyenge volt. az én hörijeim mind állatboltból voltak és elég sokáig éltek.
2011. aug. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hát én 2 évvel ezelőtt vettem egy hörcsögöt állatkereskedésbe az élt 2 évet.

a másik hörcsögömet szintén egy állatkersekedésbe vettem és ha hiszed ha nem másnap márt elpusztult.Vettem még egyet ugyanabban a állatkereskedésben amiben a masikat vettem az 2 hét után szintén elpusztult.

a harmadik hörcsögömet mas helyen vettük szintén állatkereskedésben de ő 2 honap utan elpusztult de ő beteg is volt.

2011. aug. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

akkor nekem biztos szerencsém van, mert minden állatkereskedésben vásárolt állatkám hosszú életet élt.

első voltam

2011. aug. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hát igen jó neked.

amúgy én szeretnék venni most is egyet de hát márt nem is tudom. :/

:) :D

2011. aug. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A törpehörimnek daganata volt,de sajnos későn vittük állatorvoshoz,így már nem tudtak rajta segíteni:(

Amikor elpusztult,arra gyanakodtam nem-e már betegen adták oda az állatkereskedésben.

Olvastam a neten,hogy vannak olyan állatkereskedések,ahol betegen adják oda a hörcsögöt.

Az aranyhörim már öreg volt és nem betegségben halt meg.

Szóval nem tudom,hogy tenyésztőtől vegyem,vagy állatkereskedésben.

Van itt valaki aki tenyésztőtől vett hörcsögöt?

Mik voltak a tapasztalatai?

2011. aug. 18. 19:05
 6/9 anonim ***** válasza:

amugy az en hörimnek is valami olyasmi daganata volt a pofazacsijánál :(

amikor először elvittük tudtak segíteni rajta és hála isten meggyógyult.viszont kb.fél év után megint lett neki és amikor márt elakartuk vinni állatorvoshoz márt nemtudtuk mert még az nap éjjel elpusztult.

amugy meg dzsungáriai volt.

2011. aug. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jajj és amugy meg hát igen állatkereskedésben venni másobb télleg mert lehet hogy leejtik a hörcsögöt a földre vagy esetleg lehet hogy nem kapnak meg valami ojtást vagy efélét mivel hogy rengeteg van belőlük és gyorsan szaporodnak.:)
2011. aug. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tenyésztőtől jobb mert az olcsóbban adja a hörcsögöket és jobban is vigyáz rá...vagy ha van barátodnak hörcsöge onnan is jó!!Én nem vennék állatkereskedésből hörcsögöt mert duplán is adhatják mint a tenyésztők meg le is ejthetik a földre...stb!
2011. aug. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A legjobb,ha tenyésztőnél veszed a hörijeidet.
2011. aug. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!