Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az normális ha a nyulam nem...

Az normális ha a nyulam nem tudja becsukni a száját?

Figyelt kérdés
Szerintem túlnőtt a foga. Kb 1cm-es nyílás van a szájába. DE csak úgy látom ha felemelkedik 2 lábra. És mennyibe kerűl levágatni a fogát? Orvosnak kell?
2011. aug. 18. 19:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne...
2011. aug. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
állat orvos is csinálhatja de ez elégé fáj neki kb.5 10 ezer. De az is lehet hogy ha szállitotad esetleg elcsuszot a ketrec és ennek hatására elmozdult a helyéröl az állkapcsa ha beütöte.
2011. aug. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Fogkoptató (miért) nincs benn?

Száraz, már nem nedves ág, esetleg nem penészes száraz kiflivég, vagy boltokban kapható rendes fogkoptató.

Mindig legyen benn, nekünk sose volt ilyen problémánk

ha túl hosszú a foga, nehezebb lehet neki az rágás, ezáltal az evés, és annyira lefogyhat, hogy elpusztul.

Nem tudom mennyi a reszelés, de szerintem olcsóbb.

2011. aug. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"olcsóbb"

mármint nem hinném, hogy tízezreket elkérnének érte, mint azt korábban írták, és nem fáj a nyúlnak, csak kellemetlen, de ahhoz is a hátára fekteti, "hipnotizálja" a gyakorlott állatorvos

2011. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Száraz kenyeret NEHOGY adj neki!!!


Egy vastag faágat keress, rakd be neki, hagy rágja. Ha pár nap múlva nem javul, vidd dokihoz. Amúgy még BP-en sem 5-10 ezer a fogvágás... Kb 3-4.

2011. aug. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

nálunk a 16.kerületbe ezek az árak:vizsgálati dij:1500

altatás(gépi)14.000

injekcio:4000

ha házhoz jön:3000 kiszállási dij

+ még a gyogyszerek ha kell és általába visszahiv kontrolra +1500ft mondjuk az nem kötelezö (dr Pesti jozsef) amugy ugy akartam irni hogy 5 10 ezer között csak ez lemaradt.

2011. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

ma 20:19

ezen vitatkozhatnánk, hogy abszolúte nem lesz semmi baja, mert ugyanolyan "szemét" mint azok a jutalomfalatok, amiket előszeretettel adunk a nyulunknak(én mondjuk pont nem), de nem érdemes... ha épp nincs otthon semmi más, ez is megfelel, nálunk még nem volt belőle baj


de tudod mit? jó, ne adjon, de akkor keressen legalább egy száraz faágat...

2011. aug. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ez rablás!!!!!!!

Az én állatorvosom a XX. kerben nem kér pénzt a fogvágásért.

A cicám tegnapelött vittem veszettség ellen oltani és 800 ft-ot kért.

2011. aug. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

ma 20:34

nem kell altatni a nyulat egy egyszerű fogreszeléshez, felesleges stressz

amúgy oltás nálunk 1500-2000 körül szokott lenni, ez attól függ, hogy van-e olyan nyúl, akinek be tudja adni az ampulla másik felét, vagy nekem kell kifizetnem az egészet


fogat mondom, még nem reszeltettünk, a körmét is én vágom, eddig oltással voltunk

egyébként válts orvost:(

2011. aug. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
amugy a szárazkenyér az ellent mondások ellenére jot tesz a fogaknak csak sokan nem adják mert hizlal.pont ezért találták ki a változatos étrendet.
2011. aug. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!