Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacunk 2 napja...

A tengerimalacunk 2 napja fura hangokat ad. Börrög? Valami olyasmi. Éjjel kezdte, az idegbe vitt, nem tudtam aludni tőle. De ma már nappal is csinálja, akár evés, tisztálkodás közben is. Eddig nem csinálta. Valami baja van?

Figyelt kérdés

VAgy arra gondoltam, hogy talán párzási időszak van és hiánya van? Más ötletem nincs. Fázni nem fázik, mert akkor gubózik és csöndben van, de most ugrál, mozog. Beteg sem lehet, mert eszi rendesen..

De nagyon érdekelne, hogy miért csinálja, amit eddig nem...


2008. márc. 6. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiúcska,és a berregés közben ide-oda riszálja a fenekét,vagy futkos,akkor udvarolna,ezek szerint ha csak nlenne kinek....Ha bármi kérdésed van a malackákkal kapcsolatben,nyugodtam írj!!Üdv.:Be@ (tengeriket tenyésztek)
2008. márc. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, de ismerős. 4 malackám van. Nekem akkor berregnek, ha tüzelnek. Ilyenkor kiteszem azt aki tüzel a konyhába. Mind a 4 a szobámban van.
2008. júl. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!