Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » MIért döglenek meg az anyanyul...

MIért döglenek meg az anyanyulaim?

Figyelt kérdés
Már épp abbahagyták a szoptatást, de még együtt voltak a kicsikkel mikor egy hét alatt 3 anyanyulam is odalett. Nem szúnyogcsípés volt. Esetleg sokkot kaphattak valamitől?
2011. aug. 20. 06:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Az állatorvos mit mond?
2011. aug. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát én még ilyet nem is hallottam! :S...
2011. aug. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
rossz minöségü takarmány ,táp ,nem voltak elég érettek ,késön voltak elválasztva a kicsiktöl és nem tudták magukat összeszedni ,gyomorvérzés,mérgezö vagy vizes fü kb ezek is lehetnek az okai akár de nem bisztos!
2011. aug. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a VHD virust kihagytam.
2011. aug. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A takarmány rendben van, mert a kicsiknek és a süldő nyulaknak semmi bajuk. Sok nyulunk van, és régóta foglalkozunk velük, de még ilyen, hogy csak az anyanyulak pusztuljanak el még nem volt. Volt aki azt mondta biztos egeret láttak és sokkot kaptak, de akkor a többinek is látni kellett volna.
2011. aug. 21. 06:02
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 21. 06:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!