Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacot lehet kint...

A tengerimalacot lehet kint tartani?

Figyelt kérdés
A tengerimalacot lehet kint tartani (télen is) egy fa épültbe ahol a nyulakat tartom?
2011. aug. 21. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem! A Nyulak az más, azoknak nagyobb a szőrük, de a tengerimalac az fázna kint. Szobahőmérséklet a megfelelő.
2011. aug. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.
2011. aug. 21. 11:27
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet én is kint tartom télen és semmi baja nem lessz egy kicsit nagyonbb szőrt növeszt és kész nem fog belehalni!
2011. aug. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha egyedül van, nem ajánlatos, ha mégsem tudod megoldani, akkor olyan helyre tedd, ahol nincs annyira hideg. De ahol a nyulak vannak, ott jó lesz, mert belehelik. :) Én is kint tartom őket, igaz nekem van most 30nál több, így nehézkes lenne a lakásban. :D
2011. aug. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
12:29 küldenél nekem e-mail-ba pár képet hogy tartod, mert tenyészteni szeretném őket.
2011. aug. 22. 13:44
 6/6 anonim válasza:

Küldök, igen. De ha tenyészteni szeretnéd komolyan, jó nagy helyre van elsősorban szükséged. Én a volt garázst alakítottam ki erre e célra. Nagyon sok pénzembe volt, mert mindenből újat vettem. Miután az, hogy minden családnak vegyek tengerimalac ketrecet, sokba jött volna ki, így nyúlketrecbe raktam őket. Azok általában emeletesek, "kisebb" helyet foglal. De van egy nagyon jó oldal, magyar, minőségi termékek vannak, én mai napig onnan rendelek:

[link]

Pont most várom a legújabb ketrecet, de mindig a nyulaknak valót nézem. Sok hely kell nekik, tudjanak szaladgálni, játszani. :) Mennek majd a képek.

2011. aug. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!