Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A német óriás nyulamat fedezte...

A német óriás nyulamat fedeztethetem a házi nyulammal?

Figyelt kérdés
Egészséges utódaik lesznek?
2011. aug. 21. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem törpe nyuszi az apa nagy bazi házinyul az anya , egészséges mini nyuszik lettek akik szépen cseperednek!
2011. aug. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
amúgy a német óriás nyuszi kb hány kg? cm?
2011. aug. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igan. A lényeg az, hogy a bak sose legyen nagyobb fajta a nősténynél - mert akkor lehet, hogy túl nagyok volnának a kisnyuszkók, és nem tudná világra hozni őket.
2011. aug. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor nekem nagy szerencsém van hogy a csaj nulam a nagyobb ( sokkal)
2011. aug. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha el szeretnéd adni a kicsiket akkor felejtsd el mert az oriás egy drága fajta (énis tenyésztem) a tenyésztök vesznek ilyet általába de keresztezed akkor nem fognak venni.én azt tanálcsolnám,hogy oriásal fedeztesd de ha csak hobibol szeretnéd akkor jo a házi nyul is csak nem ér anyit az ára mint az oriásnak.
2011. aug. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, így lehet, de fordítva nem, mert kis házinyúl nőstény nem tudná kihordani, vagy megszülni a túl nagy kölyköket.
2011. aug. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 noel1999 válasza:

Lehet pároztatni d ecsak úgy ha a törpe nyúl az apa.


ja és egy német óriás nyul akár 8-9 kg is lehet

2013. márc. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!