Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy egér a szobámban, ha...

Van egy egér a szobámban, ha elalszok tud bántani? Úgy értem, felmászik az ágyra és tud engem bántani vagy valami kárt tenni mert nem merek elaludni tőle?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 00:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%

én sem mernék.:S

sztem ha teheted akkor aludj máshol és addig zárd be a szobád majd holnap elfgogod az egérkét.:)

és gondolj bele h reggel egy egérrel a szádban ébredsz vagy egy kényelmes kanapén.:)

2011. aug. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%

Nem hinném.:) de ha nagyon félsz akkor próbálj másik szobában aludni:)

de kárt nem tud neked okozni:D

2011. aug. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
Tegyél ki egér mérget.Engem már harapott meg...Éjjel.Aztán reggel láttam,hogy két "karcolás van a kezemen,az ujjamon.Hát az csak attól lehetett.Úgyhogy másnap mentem tetanuszért...
2011. aug. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
aludj nyugodtan, nem bánt. Reggel menj el egy háztartási boltba, vegyél egérragacsot, csinálj nagytakarítást, húzgáld el a bútorokat és moss föl domesztoszos vízzel, és tegyél le a sarkokba kartonlapokat, amiket bekensz az egérragaccsal, és a közepére teszel kis kolbászdarabot. Sok sikert!
2011. aug. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nagyából annyi kárt tud benned tenni mint egy aranyhörcsög kivéve ha valami mutáns óriás egér ami akkora mint te :)
2011. aug. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog bántani, mert ő is fél ám tőled! Te veszedelmes vagy számára. Kárt viszont fog tenni, de nem benned, hanem azokban a tárgyakban, amiket megrág.
2011. aug. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
merj elaludni,nem bánt bár belegondolva tényleg fura:S szegény egér én sajnálom h megölik őket:S
2011. aug. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Van kint vagy 4 ragacs, meg 5 méreg és egy egérfogó is. Még nem ment bele :S Sajnos másik szobában nincs lehetőségem aludni.

Remélem nem fog megharapni, mert nem hiszem hogy észre venném :(

Holnap meg lesz egy nagytakarítás...

Köszönöm a válaszokat!

2011. aug. 23. 01:02
 9/14 A kérdező kommentje:
Én is sajnálom őket de nem tudok vele mit csinálni, ha élve el tudnám fogni elengedném a réten dehát erre nincs sok lehetőség és inkább irtom mint hogy szét rágja a kábeleimet vagy akármi mást :S
2011. aug. 23. 01:03
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
Dobj rá valami vödröt vagy lavórt ahonnan nem tud kijönni reggelig :D
2011. aug. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!