Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög gömböt lehet házilag...

Hörcsög gömböt lehet házilag csinálni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
A sétálógömbre gondolsz? Ha igen, akkor nem hiszem, mert elég bonyolult az összetétele. De ha igazán szeretnél a höridnek egyet, akkor már 1500 Ft-ért be lehet szerezni az állatboltokban, amely 100%-osan stabil.
2011. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet, ha elég kreatív vagy, feltalálod magad és van elég időd. Ha vennél vaterán, itt találtam 1490.-ért:

[link]

2011. aug. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja bocs elnéztem már lejárt...:) De állatosnál olcsón beszerezhetsz egyet.
2011. aug. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. az nem tudjátok esetleg hogy a deguk szeretik? mert az enyémeknek sajnos nem túl nagy a ketrecük ezért gondoltam, hogy ezzel egy kicsit kimozoghatnák magukat :)
2011. aug. 23. 15:13
 5/7 anonim válasza:
szerintem meg ne vegyél hörcsöggömböt... az egy ostoba dolog. képzeld magad a hörcsög helyébe: egyszer engednek ki a férőhelyedről, akkor is beletunkolnak egy golyóba. fuj.:D a gömbben a hörcsög amúgy sincs semmilyen kapcsolatban a környezetével, elszigeteli őt. A hörcsik rövidlátóak, főleg a szaglásukra támaszkodnak, a gömbben viszont saját magukon kívül nem igen éreznek mást. sőt, sok hörcsöggömbön keresztól elég oxigénhez se jutnak. kár volt feltalálni.
2011. aug. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ja, és még valami... lehet, hogy kiábrándító vagyok, de a degujaid utálni fogják.:) nem a degukra méretezték. ha kicsi a férőhely és ki akarod őket mozdítani, akkor enged őket szabadon és tartsd rajtuk a szemed. ennyivel tartozol nekik, ha már az életüket egy kis ketrecben kénytelen leélni.:P
2011. aug. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igaza van itt az eggyik válaszolónak ne csinálj! Nem szeretik képzeld el milyen ott forogni pörögni egy homályos sz@arban
2011. aug. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!