Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy hűtsem törpenyulaimat...

Hogy hűtsem törpenyulaimat ebben a hőségben?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 14:15
 1/9 anonim válasza:
100%

ha kint vagy, csinálj nekik mesterséges árnyékot:)

(pl fadeszka, lemez)

ha bent a házban,akkor tedd hűvösebb helyre

2011. aug. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Keresd meg a házban a leghűvösebb szobát!

Nyisd bukóra az ablakot,húzd be a sötétítőt,nyisd ki egy kicsit a szobaajtót...de nem muszáj! Keress a hűtőben hideg zöldséget azt add oda neki és tegyél elé friss hideg vizet!!

2011. aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én jégakkut szoktam köré tenni, és befekszik közéjük. Elég sokáig hűvösen tartja.(beleteheted egy kispárnahuzatba, ha esetleg ráfekszik, de nem fog tőle megfázni, mert vastag a bunda a pociján) Másik megoldás lehet még a lefagyasztott ásványvizes üveg a ketrece köré, mellé. Az én nyuszim nincs ketrecben, de ha te ott tartod, akkor vizes törölközőt is tehetsz a ketrec tetejére(persze úgy, hogy ne csöpögjön). Ha ventilátorral hűtenéd, ne közvetlenül rá fújja a levegőt, úgy állítsd, mert ettől viszont könnyen megfázhat.
2011. aug. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a nyulak a fülük segitségével illetve, nyalják magukat igy hütik saját testüket. nyugodtan tegyél alá jégakut meg hideg palackot ha azt akarod ,hogy tüdögyulladást kapjon!azért mert ez van a googleba is atol még nem jo ! mindig legyen vize és legyen árnyékos,levegös helyen enyitt tudsz teni érte.
2011. aug. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Látom nem tudsz olvasni, azt írtam, hogy köré, illetve mellé (sőt még azt is, hogy be lehet tekerni ágyneműhuzatba, ha ráfeküdne!)...véletlenül sem alá! Állatorvos mondta ezeket nekem, akkor biztos tüdőgyulladást fog kapni :) Maximum hőgutát, ha rád lenne bízva! :)
2011. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
rám van bizva jo pár nyul és képzeld nem fogok mind a 30 köré rakni palackot ,persze állatorvos? szorol, szora azt irtad le ami a googleba van te f@sz!"Marha ügyes gyerek vagy"
2011. aug. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
amugy meg bisztos a mezön is tesznek köré palackot mi? Ha müködik a höszabályozása és van vize ,árnyékos helyen van tartva nem kap högutát!szerinted akinek 30 db van az ,hogy tegyen az összes köré? a régi öreg nyulászoknál 1 állatorvos se ért jobban hozzá mindegyik csak a pénzért ugat régen is megvoltak az állattartok nélkülük.
2011. aug. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
látszik helyesen sem tudsz írni, meg primitív vagy a trágár beszédeddel, úgyhogy hanyagollak, mert hülyékre nincs időm...viszont arról felvilágosítalak, hogy TÖRPEnyúlról van szó, akinek nem 10 cm-es füle van, amin leadja a hőt, hanem sokkal kisebb, ezért kell neki segíteni...senki nem tart 30 törpenyulat, gondolom neked házinyulad van, az meg más kérdés!!! olvasgasd csak továbbra is a googlét, én nem tudom hogy van ott szóról-szóra, azt a te reszortod, de jobban járnál ha inkább elővennél egy helyesírási szabályzatot! :)
2011. aug. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
képzeld el nem csak házi nyulaim vannak és nem számit a füle mérete,a tenyésztök szerinted mérne tartanának 30 nyulat? Nem baj látszik ,hogy hülye vagy a témához!!!
2011. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!