Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A csincsillámnak begyulladt a...

A csincsillámnak begyulladt a szeme, mit csináljak vele? :s

Figyelt kérdés

A pár hónapos csincsillámnak begyulladt az egyik szeme.Valószínűleg megszúrta a szénával.Napom óta mossuk neki naponta többször kamillával vagy körömvirágteával.Nem nagyon akar neki javulni.Mit lehet vele csinálni?:S Félek nagyon, hogy elpusztul.

Előre is köszi!


2011. aug. 25. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is a kamillát akartam javasolni, de ha nem javul, el kéne menni vele állatorvoshoz, nehogy a gyulladás továbbterjedjen.


Meg szegénynek biztosan fáj is.

Amit még megpróbálhatsz az a Visine Classic szemcsepp. Nekem tengerimalacaim vannak (2), és nálunk is előfordult már ilyen, én is a Visine-nel próblákoztam, eléggé hatásos volt.

2011. aug. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha sérült a szaruhártyája akkor akár a szemét is elveszítheti. ha már napok óta nem gyógyul akkor érdemes állatorvoshoz vinni, ő megállapítja mennyire súlyos a sérülés. az is lehet h egy szénaszál nemcsak megszúrta hanem a kötöhártyazsákba fúródott és ott megakadt.
2011. aug. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. aug. 28. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!