Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög szabadba? Sajnos az...

Hörcsög szabadba? Sajnos az éjjel a hörcsögöm kiszökött a terráriumából, nem tudom, hogy sikerült neki, csak pár órája vettem észre, hogy nagy a csend. Az ajtó reggel is nyitva volt, délelőtt is, tehát a konyhában tartottuk. Kiszökhetett az udvarra?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 17:02
 1/7 A kérdező kommentje:
A férjem korán reggel ment el,és a konyhánál van a bejárat.Ha a lakásban van,van esély megtalálni?
2011. aug. 25. 17:03
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a lakásban bujkál akkor igen, nézz alaposan szét. Ha az udvarra szökött, ott már nehezebb mert akár az utcára is kijuthat, vagy elkapja egy macska stb...
2011. aug. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha a lakásban, van, úgy fogatod meg (nekem 23 mellett előfordul a szökés) hogy egy műanyag edény kitámasztasz egy bottal amihez egy cérnával sajtot kapcsolsz. a sajtot tedd az edény alá és amikor megfogja a sajtot, akkor ráborul és alatta marad : ) én mindigmindig így fogom meg őket. éjszaka hatásosabb..

ha a kertbe ment nehezen éli túl, mert macskák elkapják mert lassu..:S

2011. aug. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,a lakásban már nézelődtem,nem hallom,hogy rágcsálna,bár lehet alszik.Remélem,hogy elökerül.Nagyon sajnálnám ha baja esne.
2011. aug. 25. 17:14
 5/7 anonim ***** válasza:
próbáld ki a csapdát!!
2011. aug. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi,megprobálom!
2011. aug. 25. 19:02
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerencsénk volt!Este fél 10 kor megfogtuk,a cipős szekrény alá bujt!Állítottunk neki csapdát is,de anélkül is sikerült!
2011. aug. 26. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!