Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöket lehet tartani...

A hörcsögöket lehet tartani akváriumban?

Figyelt kérdés
Van egy 90L-es aksim és arra gondoltam hogyha pár év múlva meghalnak a halaim akkor rendeznék bele egy hörcsög paradicsomot!Nah jó ötlet??Vagy inkább akváriumba ne??
2011. aug. 26. 01:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet, csak arra ügyelj, hogy ne tudjanak belőle kiugrani vagy kimászni. Én is régen abban tartottam a höriket...
2011. aug. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
71%
Lehet . csak ne engedj bele vizet..:DDDDDDD
2011. aug. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A ketrec jobb,de ez is megfelel,de mindenképp jól szellőzzön majd!
2011. aug. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Okés!De am a 90L-es aksiból lehetetlen h kiugorjanak!És pl egy szúnyogháló jó nekik??Vagy mi legyen a tetején?nem akarom hogy minden szar belerepüljön.
2011. aug. 26. 02:05
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem az akváriumban szenvedni fognak, mert nem szellőzik
2011. aug. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak:/Egy 90L-es elég magas ugyhogy nem hiszem hogy az nagyon szellőzni tudna,vagy valahogy próbáld megoldani...
2011. aug. 26. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt: akvárium az a terrárium, amibe víz van.

Te terráriumban fogod őket tartani. Ha akváriumba, akkor 1-2 percen belül megfulladnak. Legyél már tisztában a fogalmakkal...


Különben meg nem fog szellőzni, és rengeteg légúti betegsége lesz szegény hörinek.

2011. aug. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen az tényleg terrárium:)Én inkább nem is szóltam
2011. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!