Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A görényemnek nagyon hullik a...

A görényemnek nagyon hullik a szőre és úgy veszem észre, hogy le is fogyott. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Elszeretném vinni állatorvoshoz mihamarabb,csak szeretnélek titeket megkérdezni,hogy van-e valaki közületek akinek a görénykéjével hasonló dolgok történtek...Nem hinném,hogy vedlik...hiába fürdetem le,akkor is hullik(és tudom,hogy nem szabad sűrűn fürdetni,szóval bizti,hogy nem attól hullik a szőre)Nagyon félek,hogy valami baja van..ötletek?
2009. ápr. 17. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Vitaminhiány? Ha nem változatos az étrendje, azt lehet, hogy megsínyli.

Kor? Mert lehet, hogy ez már az öregedés jele.

Nem is tudom, mi lehet...és ugyanolyan aktív, mint korábban volt?

2009. ápr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
most lesz 1 éves ebben a hónapban...vitaminhiány lehetséges..és ugyanolyan aktív...lehetséges a vitaminhiányon kívül valamilyen másmilyen betegség,aminek ez lehet a következménye?egyébként köszi a választ!!!
2009. ápr. 17. 23:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tavaszi vedlés, mert az enyémnek is hullik. Most gondolkodom, a vitaminon.
2009. ápr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Liza Minelli szindróma
2010. jún. 16. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ivartalanítása megtörtént a görikének? Ha nem és lány akkor mimnél előbb meg kellene ejteni.
2012. ápr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!