Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja lehet a házinyulamnak?

Mi baja lehet a házinyulamnak?

Figyelt kérdés
Már vagy 2 napja, gennyben van a szeme, tüsszög, furán veszi a levegőt, a szőre ilyen csúnya csomós, és már a hasa is megy. Tegnap vettünk neki ilyen táplálék kiegészítőt, egy ismerős ajánlotta. A vízébe kell tenni, és ezt nagyon jó ízűen issza. Szóval inni iszik, enni is, de nem olyan sokat. Szerintetek?
2011. aug. 28. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Kapott védőoltást szúnyogok ellen? (nem tom hirtelen a fertőzés nevét, csak annyit hogy a szúnyogok terjesztik)
2011. aug. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem? Vidd orvoshoz.... könyörgöm táp.kieg egy gennyes szemű, szenvedő jószágnak.

Nagyon remélem, hogy kamu, mert, ha ennyi eszed van, akkor gratulálok....


23N

2011. aug. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hogy nektek csak ennyi eszetek van -.-. istenem gondolkozatok már! a táplálékkiegészítő bisztos nem fogja meggyógyítani. állatorvoshoz mell vinni. hány évesek vagytok?
2011. aug. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mixomatozis a baja (szunyog csipés) ha nem pusztul el feltétlen oltasd be ha már jobban lesz!
2011. aug. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jesszus...nagyon gyorsan orvoshoz vele! Persze, hogy sokat iszik, ki van száradva a hasmenéstől.
2011. aug. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
azt elfelejtettem az elöbb ,hogy anyit te is tudsz teni érte ,hogyha már atkásodik a füle fujjál bele kemotoxot és a füle kifog tisztulni nem hülyeség ez komoly!
2011. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
-.-" nem arról kérdeztem véleményt, hogy mennyi eszem van ... de ha csak ennyit tudsz írni, akkor inkább ne is írj ide ... amúgy meg állatorvos ajánlotta ezt a kiegészítőt NAGYOKOS ... szerintem meg neked nincs eszed, hogy ha nem tudod elolvasni "Mi baja lehet?" ... bamba ...
2011. aug. 29. 15:08
 8/10 A kérdező kommentje:
A többieknek meg köszönöm, én is erre a szúnyogosra tippeltem, vinném én állatorvoshoz csak nincs a közelbe, csak 20 km-en belül, de mire az kijön elkér vagy 5 ezret ... plusz még a gyógyszer ...
2011. aug. 29. 15:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos, az ilyen hasmenéses dolgok nagyon könnyen végzetessé válhatnak gyógyszerrel együtt is, pláne gyógyszer nélkül...
2011. aug. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
most akkor ismerős ajánlotta, vagy az állatorvos....:D:D:D
2011. aug. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!