Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szelídítsem meg, hogy...

Hogyan szelídítsem meg, hogy olyan legyen, mint a régi gazdájánál?

Figyelt kérdés

Múlt szerdán hazahoztam egy oroszlánfejű törpenyulat (1 éves)

az előző gazdája azt mondta,hogy szelíd,n oda is szokott menni hozzád,hogy simizd,ha beállsz a szoba közepére,körbe körbe futkározik,ha terpeszbe állsz,8 asokat ír a lábadnál,csipkedi a lábad (szeretetből) stb..

nekem is szelíd,engedi magát simizni,de pl. ha

ja és még mindig szanaszét bogyózik a ketrecében,és nemtudom,hogy miért fél még mindig..: /

elengedem,nem jön oda hozzám,nem csinálja azt,amit a régi gazdájánál.nem tudom,hogyan szoktathatnám magamhoz..://

ötletek?


2011. aug. 29. 08:14
 1/1 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem várj egy kicsit, még kell neki egy kis idő. Ha te új helyre kerülnél, te sem ugranál minden reggel szeretetből az új "gazdik" nyakába... :D szóval még szoktasd kicsit, addig is törődj vele sokat, szeretgesd, simogasd sokat, és adj neki finom falatokat. Csak minél többet foglalkozz vele, ez a lényeg. Hamarosan hozzád fog szokni, meglátod! :))) Sok sikert! :)
2011. aug. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!