Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SÜRGŐS! Nyulam éjszakai...

SÜRGŐS! Nyulam éjszakai életét kicsit hangtalanítani?

Figyelt kérdés
Van egy kb.9-10 hónapos lány törpenyuszim, aki estére hihetetlen aktív lesz. Kaparja a ketrec alját, dobálja a házát és a wc-t. Nem lehet vele egy szobában aludni, viszont nem tudom hova kitenni sem a ketrecet. A füldugó sem segít, és megsétáltatás sem. Kivenni a méhét pedig most nem szeretném. Arra gondoltam, hogy van ez a rágcsálószőnyeg, ami elvileg szigetel, meg ilyenek, és ha azt kaparná vagy azon dobálózna, akkor nem lehetne hallani. Szerintetek? Vagy akkor majd csak arra pisilne és leszokna a wcről? Valaki? Kérem, segítsetek. Csak normális választ. Felpontozlak :)
2011. aug. 29. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is van egy nőstény nyuszim, aki ivaros és van hogy hónapokig éjszaka megbolondul, na akkor szoktam én külön tenni.De sokat segyített nálunk a padlószőnyeg darab.A játékait akkor is dobálgatja, de legalább nem olyan erős a kaparás hangja.Ja és attól a Wc-jébe pisil, kakil.Az is segít, ha este kiengeded és jól kirohangássza magát, mert valószínű unatkozik azért csinálja.Vettem múltkor neki tengerifű lábtörlőt, de olyat ne vegyél mert hangos ha kaparássza.
2011. aug. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok segíteni, de vigasztaljon, hogy én is ezzel a problémával küszködök.
2011. aug. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
padlószőnyeg darab? És azt ha rágcsálgatja, nem tesz neki rosszat? Amúgy honnan szerezzek padlószőnyeg darabot? :D (és kb mennyibe kerül? ha jól tudom 50*100as a ketrec) köszi, ment a kis zöld :)
2011. aug. 29. 09:00
 4/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nálunk is ez volt a baj,csak nekünk hörcsög-gond volt.először csak egy nőstény volt,ő kaparászott,és amikor egy fiút is hoztunk mellé,utána már nem hangoskodott,vele volt elfoglalva.nemtudom,hogy a nyusziknál is ez e a helyzet,én kint tartom a garázsba,ott a legjobb neki a hely/hőmérséklet..

sok sikert..:)

2011. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

első vagyok.

A nyuszim nem rágja a padlószőnyeget.Pedig már benn van vagy 1 éve neki.Én konkrétan a szomszédtól kértem, mert épp kidobott egy nagy darabot, de például szőnyegboltokban is lehet kapni vennél egy fél métert a legolcsóbból az 400-500FT.Szóval nem egy nagy ár.Vagy lehet adnának olcsóbban is.Mindí van náluk kimaradt ami nem kell már senkinek, neked meg az pont jó lenne.

2011. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja még annnyit.Ha van a nyuszoddnak valami rágcsálni való fadarab és sok széna akkor nem rágja meg a szőnyeget.Max kihúz egy két szálat, de nem eszi meg.
2011. aug. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a választ. Akkor olyan padlószőnyeg kell, ami nem ilyen szőrmés meg ilyesmi hanem egyszerű, igaz?
2011. aug. 29. 14:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem este a lány nyuszim a wc papír gurigát dobálja+ a fém tálját[nagyon kellemes hallgatni..:/]
2011. aug. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen sima egyszerű padlószőnyeg kell, nem kell túlbonyolítani.A legolcsóbb is jó.
2011. aug. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a nyuszik kora reggel es este a legaktivabbak, segithet ha estenkent kiengeded szaladgalni.es ha ivartalanitod akkor is fogja ragni ketrecet es dobalni a hazat:(en mar rutinos vagyok nem alszok vele egy szobaban.az enyemnek van egy ketrecre akaszthato zoldsegtartoja, reggelente (ertsd hajnali 5-6) azt szokta nekivagni a ketrec falanak.szo szerint,megfogja a fogaval es hozzavagja a ketrechez,igy jelzi h most mar reggelizne...
2011. nov. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!