Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög legyen vagy nyúl vagy...

Hörcsög legyen vagy nyúl vagy más?

Figyelt kérdés
Lécci írjátok meg szerintetek milyen állatot tartsak, melyik miben jobb,rosszabb,mi az előnye-hátránya érveket kérek, köszi!
2011. aug. 30. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

a nyuszi pár hónap után kötődik hozzád és igényli a simogatást,és 8 évig is élhet.a höri max 3 évig él és szerintem nem lehet vele semmit csinálni.

Lehet még pl tengerimalac.Aranyosak és őket is kézhez lehet szoktatni.

2011. aug. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a hörcsög is ideális kiskedvenc mivel az aranyhörcsög hangot sem ad ki sűrűn és nagyon édes és a nyullal ellentétben neki kevés szőre van és nem lessz szőrős az egész lakás a tengerimalac is nagyon jó választás nekem is van belőle 3 csak velük az a baj hogy nagyon ijedősek!remélem segítettem!
2011. aug. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem nyuszi. ők nagyon aranyosak, de höri is nagyon az!! : DDDD
2011. aug. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én csak a nyulrol tudok mondani pár dolgot,az egyik elönye az ,hogy könyen megbarátkozik más házi állatal (kutya,macska) a másik ,hogy rendkivül inteligens

rossz: azt tudni kell ,hogy a foga miatt állandoan rág tehát ha lakásba van tartva el kell dugni mindent(vezeték szönyeg stb) és amig nem tudja hol a helye mindenfele piszkitani fog ,oltani,körmétvágni feltétlenül kell illetve valami fog koptatot bisztositani neki ,ha eszik tápot ,szénát akkor ezek is elegendöek lehetnek a fogak "karbantartásához." kb ezek a dolgok vannak vele.

2011. aug. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem mind három volt és van!!

hörik: nekem kettő van és nagyon arik,és az a jó bennük,hogy ép mikor a suliból hazajövök akkor ébredeznek és este lehet velük játszani.De (pl. nyári-szünet) nem lehet vele nappal játszani!!Mert akkor alszik és ha felébreszted nem örül neki és sok esetben meg is haraphat!!

tengeimalik:Ők is tündériek(nekem már meghalt).Kedves aranyos állatkák csak sok esetben félősek!!Az enyém sosem harapott...

nyuszik:nekem 3 is van és aranyosak nagyon!!szeretik ha simogatom őket és ha kint vannak a kertben akkor érzik magukat a legjobban!!Csak akkor harap ha piszkálod a szájától lefele.XD


Azt válaszd amelyik a legjobban illik hozzád!Bocs,hogy sokat írtam...sok szerencsét az állatneveléshez és még egy macska is nagyon jó választás lenne.Nekem az is volt csak aztán meghalt szegényke..

2011. aug. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hörcsög abban jó,hogy nem büdös,könnyen lehet kezesíteni.A nyúl kicsit büdi és nehéz kezesíteni stb.Persze a tengerimalac is jó választás a deguval ellentétben.
2011. aug. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
minden állat büdös ha lakásba van tartva föleg az alomnak van szaga.
2011. aug. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!