Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagyon gyorsan kellene a...

Nagyon gyorsan kellene a segítség! A degum haldoklik?

Figyelt kérdés
Volt nekik kajájuk meg vizük is de az egyik a ketrecben feküdt mire hazaértem. :( nem mozog még lélegzik, de nehezen. Mi lehet a baj? Most beleraktam egy kis ládába és forgáccsal betakartam és próbálom itatni mit tehetnék még? :( segítsetek légyszíves!!
2011. aug. 30. 19:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet elérte a degu kor határát.Ami nem olyan sok,mint más állaté.
2011. aug. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hívj fel egy állatorvost!Sürgősen.Ő megmondja mit tegyél.Az én ismerősöm újraélesztett egy hörcsögöt.Maszírozta és picit nyomkodta a mellkasát.Remélem neked erre nem kerül sor!
2011. aug. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
Szerintem holnap vidd el állatorvoshoz, ő biztosat tud mondani. Az én hörcsögömet is el kellett vinni és elaltatta, mert beteg volt és nem akartuk, hogy tovább szenvedjen. Nem azért beteg, mert már öreg?
2011. aug. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
alig 1 éves :( az állat orvost hívtam és azt mondja nem tudja ő nem foglalkozik ilyenekkel. :(
2011. aug. 30. 19:40
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nincs másik orvos?Nagyon sajnálom.Remélem megmarad.


2. voltam.

2011. aug. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi, de milyen állatorvos az aki nem foglalkozik ilyesmivel? Neki ez a dolga!! Ne add fel, és vidd el máshoz, vagy nézz legalább az interneten egy telefonszámot és hívd fel legalább tanácsért, max megmondod, hogy elviszed holnap. Majd írj, hogy mi a helyzet... nyugi:) minden jót a picinek
2011. aug. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

hát milyen állat doki volt aki azt mondta,hogy nem foglakozik vele? 1 éves nem kellene meg halnia. :(

Vidd másik dokihoz,javulást a degudnak!

2011. aug. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik állatkórházat hívd fel, ott talán tudnak segíteni.

[link]

2011. aug. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 reptoid ***** válasza:
76%

Idősebb és/vagy vidéki.

Egy szarvasmarhában, sertésben nagyobb potenciál van, mint egy kis szőrgombócban.

2011. aug. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! Mindent megteszek.! (yn) Rem túléli. :(
2011. aug. 30. 19:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!