Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Görény alomra szoktatása! Hogy?

Görény alomra szoktatása! Hogy?

Figyelt kérdés

Amit az interneten írnak az alomra szoktatásról az nem jött be. Kiraktam egy sarok "WC-t", bele raktam macska almot + még raktam bele az ürülékéből is, és oda raktam ahova szokott menni üríteni a szobámban. Elejében csak megszaglászta de utána belement és beletúrt. Azóta is csak azt csinálja, hogy kiássa belöle az almot, utána meg takarithatom a szőnyeget...

Tapasztalatokat kérek! Előre is köszi!:D


2011. aug. 31. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Még kicsi?

Először is inkább vegyél egy 4szögletű nagyobb macskaalomtálat,nem mindegyik szereti a sarkosat,tegyél bele almot és tedd be a ketrecébe hogy aludjon,majd pár óra múlva vedd ki keltsd fel és akk vszeg már kel wcre mennie ezért gyorsan tdd bele abba az alomtálba és addig rakosgasd vissza ameddig el nem végzi benne a dolgát(vigyázz sokszor átvernek és pisilést színlelnek!!A kis gonoszak:DD),semmiképpen ne dugd bele az orrát az alomba mert nem fogja megtanulni akkor sem h mire való csak szenvedni fog...ha a ketrecben is összevissza szrik akkor azt tele kell rakni ronggyal(az enyémek alatt polár takaró törölköző és használt pólók vannak)és akk az alomba fog menni.ha látod h elmegy az egyik sarokba wc-zni akkor egyből fogd meg és rakd be az alomtálba,de ne várj csodát nem fogja ezt egyik napról a másikra megtanulni,és 100%-osan sosem lesz szobatiszta mindig becsúszhat,hogy máshova megy.Remélem hogy segítettem:)Ha még eszembe jut valami akkor még írok:)

2011. aug. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja és ha a macskatál pereme magas akkor nem fog belemenni,vágj ki az oldalából egy picit vagy vegyél egy kisebb pereműt:)
2011. aug. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én direkt ilyen görénynek való sarok wc-t vettem, most megpróbálom ezzel, ha nem sikerül akkor kicserélem... Köszönöm a segitseget...:D
2011. szept. 4. 11:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Szívesen!Nekem is van kettő saroktálam és olvastam h egyes görik nem szeretik azt mert nekik kicsik én ezért kicseréltem egy nagyobbra,mert most lett egy hímem és ha megnő akkor ő nem fog beleférni,ezért inkább váltottam h inkább most szokja meg h az van...
2011. szept. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy dobozt megszabdaltam és csináltam egy kis alomtálcát. Beleraktam az almot. Amikor a görény betettem a ketrecbe rögtön belement az alomba és elkezdett benne kaparni. Kikaparta az összes almot. Utána elkezdte túrni az almot, elvitte a ketrec közepére és ugyanoda ürített ahova eddig...
2011. szept. 10. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!