Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SEGÍTSETEK, mit tegyek?

SEGÍTSETEK, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van 2 hörim,és ma reggel elszöktek!!!! és mikor hazamentem,bementem a szobámba próbálkoztam mindennel vagy2 órát és már naon pánikoltam...de mikor csak úgy megnéztem a szekrényben ott aludt!!!!!!a hörik tudnak bemászni ilyen helyekbe??ÉS MI LETT A MÁSIKKAL?MÁR LASSAN FÉL HÉT.....ilyenkor szoktak ébredezni(persze minden trükköt megpróbáltam!!!!)SEGÍTSETEK KÉRLEK!!!
2011. szept. 1. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Indítsd be a porszívót. Bitos felébred. Azt beszarik és el kezd menekülni. Azt meg észreveszed.
2011. szept. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Biztos.
2011. szept. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hú nem tom......nekem is volt egy hörim,ő valahogy egy fiókba ment be,én is meglepődtem mikor ott szunyókált.aztán a másikkal tudod mi volt? anya épp vasalt,és látta hogy a konyhából valami szürke szőrgolyó jön,Albert a hörcsögöm.DE vissza a te problémádhoz:nézz meg minden kényelmes kis zugot,ha sejted hol van,tegyél ki neki enni,ha lehet,és ne csak a szobádat nézd.bárhova elmehet,ők nem olyanok mint pl. egy tengerimalac,kicsik,tehát bárhova bebújnak.sok sikert!!
2011. szept. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3. vok.Figyelj,a porszívóval csak óvatosan,még a végén őt is felszívod :( ha ennyi idő eltelt,az elég rossz.nem akarlak megijeszteni,de ha hosszabb ideig nem találod meg,az elég rossz,mert..........tudod,ha nem raksz ki kaját lehet hogy meg....szóval érted.bárcsak tudnék segíteni neked,én tudom miféle zugokat szeretnek.:( most is csak azt tudom mondani:sok sikert!!! és mondok pár helyet ahol keresheted:őt is a szekrényben,fiókokban,dobozokban,pokrócok alatt,ágy alatt,sőt még olyan helyekre is nézz be,amire nem is gondoltál volna.mint mondtam NE CSAK A SZOBÁDBAN!!!!! mondd el mi lett végül is.Remélem meg lesz.
2011. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
az ajtóm be volt csukva.......de a kaját már mindenütt szétszortam!!!!!nem akarom,hogy meghaljon............köszi az eddigi válaszokat!!!keresem ahol csak tudom....
2011. szept. 1. 19:29
 6/11 anonim ***** válasza:
nézd meg az ágyneműtartót, oda is bebújhat!
2011. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
istenem,istenem,istenem.........ki volt az aki azt írta a porszívót alkalmazzam?képzeljétek lementem a lépcsőn és a porszívót elvettem a sarokból ott találtam szegény hörcsögöt!!!le volt feküdve de még élt!!!gyorsan fölkaptam és rohantam vele fel az emeletre. elhelyeztem az ágyamon de még mindig feküdt,és rohantam a folyosóra kivenni a magvát.mikor visszamentem eltűnt!nagyon besz@rtam de láttam hogy az ágyam végében kuporog és furcsa hangot kezdett kiadni.rögtön alátoltam egy kis kaját és úgy ette mint aki életében nem evett...hála a jó istennek ÉS NEKTEK ,hogy elökerült!!!nem is tudom mi lett volna velem ha nem találom meg?!KÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖSSSSSSZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖNNNNNNNNNNNÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖMMMMMMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(MOST IS ITT KUPOROG AZ ÖLEMBEN ÉS ESZI A MAGOT!!!!KÖSZÖNÖM,KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!!!
2011. szept. 1. 19:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Zaír. Ez volt a harmadik jóslatom :D
2011. szept. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Enting ***** válasza:
JAJ ISTENEM! Úgy olvastam ezt az utolsó bejegyzést, mint a Harry Potter csúcsjelenetét! De jó, hogy megvan!!! Pont írni akartam, hogy be ne indítsd a porszívót, mert én egyszer a porzsákban találtam rá a hörire, bemászott végig a csövön, és jól befészkelte magát a koszba.
2011. szept. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

3. és 4. válaszoló voltam: DE JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JIPPÍ JIPPÍ!!!!!

Istenem,annyira örülök mintha az én hörim került volna elő!!!!!!!!!!!!!!!!!!JUHÉ JUHÉ

2011. szept. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!