Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalac tudja használni...

A tengerimalac tudja használni ezt a WC-t? Rá lehet szoktatni?

Figyelt kérdés

Már 3 hónapos, és még sose látott ilyet és nincs másik malac, aki rászoktassa.


[link]


2011. szept. 1. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én malackám 1-2 hónapig végezte egy helyre a dolgát, aztán már nem fáradozott azzal, hogy megkönnyítse a dolgomat. :S Nem tudom, hogy rá lehet-e egyáltalán szoktatni vagy ez személyiség kérdése.
2011. szept. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Talán ne tarts ilyen kis büdös patkánykát, azt nem lesz gond. ;)
2011. szept. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudja használni nyilván, hiszen képes belemászni, és képes pisilni/kakilni is, más meg nem kell hozzá. Hogy rá lehetne szoktatni, az viszont valószínűtlen, lévén ők általában nem figyelnek arra, hova potyogtatnak, csak mennek és hullajtják ahol jól esik.
2011. szept. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tán azt tudod megtenni, hogy a kakikat összeszeded belerakod a wc-be és lehet hogy utána odamegy. Malacnál bejön, dehogy tengerimalacnál?? :) nem tudom:)
2011. szept. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem a hörim egy helyre piszkít de nem wc-be - egy sarokba.
2011. szept. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A pisijét eddig is egy helyre intézte, és pont elég lenne. ha pisilni rájárna ...
2011. szept. 4. 12:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor nosza, próbáld ki. Senki nem fogja neked megmondani előre, hogy sikerülni fog-e.
2011. szept. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

23:16!!! ők egyhelyre piszkítanak képzeld!max akkor nem ha már öregek...stb.

22:44!!! te aztán k*rv*ra a kérdésre válaszoltál és jobb ha már egy kicsit abbahagynák az ilyen idioták a hülyeség irogatást!


a kérdésre:hát az én malacomat megtanítottam hogy a csemegéért áljon két lábra és kaprja a falat(mármint a ketrecét)szóval ha még ilyen kicsi szerintem egy próbát megér :P ha nem sikerül eladod :DD

2011. szept. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!