Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Elektromágneses egérriasztóval...

Elektromágneses egérriasztóval van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 10:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Hallod nem tudom, hogy mit is használt pontosan az asszony, akiről a barátnőm mesélt, de továbbadom. Ő is valami ilyesmi rágcsálóriasztót vett, amikor egyszer patkányt látott elrohanni maga előtt. Annyira iszonyodik a rágcsálóktól, hogy szerkentyűt a legnagyobb hatósugárra kapcsolta. Nem sokra rá a riasztó kinyírta a szomszéd kisfiú hörcsögét... És senki nem tudta, mi lehetett vele, de az asszony lapított... Ugy volt, hogy a höki elkezdett egyre vadabbul ide-oda rohanálni, és hát nem menekülhetett ugye, hát megdöglött szegény. Nekünk is amugy pár éve volt két törpehörcsögünk, és még egy évesek sem voltam, amikor relytélyes módon elpusztultak mindketten, de ők is előtte hirtelen bevadultak, nem tudtuk mitől. Szerintem most igy visszagondolva, ugyanaz lehetett az ok.
2011. szept. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!