Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi az a hörcsögömön? SÜRGŐS!

Mi az a hörcsögömön? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Az elmúlt napokban fedeztem fel hogy az aranyhörcsögömön mind két oldalán ilyen folt látható:


[link]


2011. szept. 2. 21:10
 1/8 anonim válasza:
Vidd állatorvoshoz!Nem kizárt,hogy allergiás,de rühesség is előfordulhat,amit elkapart :S
2011. szept. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szépek a kezeid! lehet szúnyog csípés amit elkapart, a ruh nem ilyen!
2011. szept. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem az én kezem, én a fotós voltam. :)
2011. szept. 3. 02:10
 4/8 anonim ***** válasza:
az én hörcsögömön is két ijen folt van a tátánál szimetrikusan! de nem tom mi a baja kentem neki valamijen kenőccsel de nem használt!
2011. szept. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
pörgőn vagy a kis házán nem lehet kiálló szög ,vagy drót?
2011. szept. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem is pont ugyanigy szimmetrikusan van a két folt. Nem használja a kereket, mert ahol vettem nem volt neki .. most is benn van de még nem jött rá hogyan kell. Házát is átvizsgáltam de nem találtam neki. Esetleg egy nagyobb házat azt illene majd venni neki, mert ez már kicsi neki. :D Amekkora feneke van.. :D
2011. szept. 4. 04:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Énvagyok a második válaszoló! szerintem a két hörinknek ugyan az lehet a baja ha ez baj! mert az egyémnek is nagy a heréje majdnem az egész hörcsög negyedét teszi ki! egyébként az én fiú hörimnek egy hörimamától születtek kicsinyei és az eggyik és pár kishörin pl:fekete a kishöri és ahol az apahörinek van a két seb ott a kishöri szőre fehér pont ugyan úgy szimmetrikusan két pont! nem tudom mi lehet de elég fura!
2011. szept. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi énvagyok az előző nem a második voltam hanem a harmadik válaszoló bocsi! (:
2011. szept. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!